Menu

Mrożone obiady..

Heloł Babeczki:) Ponieważ ostatnio dłużej pracujemy z M. i nie chce nam się robić obiadów codziennie, postanowiliśmy, że będziemy robić coś np. raz w tygodniu i zamrażać, aby po przyjściu z pracy odgrzać, ewentualnie dogotować ziemniaki, ryż itp. i zjeść.. Tylko zastanawiam się co oprócz kotletów będzie się nadawało do mrożenia... Może macie jakieś fajne pomysły, co się nada na takie obiady? będę wdzięczna:)(prezent)

Panterka
 1647  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

pomysł na mrożonkę obiad

Odpowiedzi

emiliab
Moja ciotka zamraża sobie zupy (ogórkową, jarzynową itp). Ja aktualnie w zamrażalniku mam 3 porcje bigosu z młodej kapusty, a moja mama zawsze robi za dużo pierogów które również zamraża.
madzia1330
bigos jest tez dobry do mrozenia :) no i na obiadek tez moze byc :)
myszka838383
bigos, fasolka po bretońsku, leczo, bogracz
madzia1330
moze jeszcze : sos do chińszczyzny zawekować, sosy do spagetti wekować lub mrozić, sosy
mięsne do ziemniaków, kurczak pieczony, kotlety panierowane, fasolka po
bretońsku, buraczki starte, pierogi jak koleznka napisala oraz slyszalam ze mozna zamrozic jeszcze leczo , ale szczeze nigdy tego nie robilam :)
smerrfetka
mrozić można ...najlepiej pierogi jak robisz i surowe zamroź,osobno poukadaj na tacce jak się zmrożą pochowaj do woreczków,tak samo kopytka czy kluski śląskie,knedle z owocami,kotlety mielone,bigos,możesz zrobić duuużo rosołu i zamroź będziesz miała na zupy różne,bo zupy mrożone są beeeeee,dlatego lepiej zrobić świeżą(kciuki)

NIE POLECAM MROZIŚ SOSÓW,ZUP,FASOLKI PO BRETOŃSKU,CHIŃSZCZYZNY WSZYSTKO CO MA KONSYSTENCJĘ SOSU....

TAKIE RZECZY EPIEJ WEKOWAĆ....
Iwona1977
kopytka, kluski slaskie ,
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.