Menu

Mrożone truskawki

Jak wiecie, kuchnia to moja pięta achillesowa, więc chciałam Was spytać Was moje drogie... jak zamrażacie truskawki? Zasypane cukrem, czy bez?(smiech)(smiech) Ma to jakieś znaczenie? I nie śmiać się proszę(kciuki)(kciuki)

Magdzik
 687  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odżywianie mrożone truskawki

Odpowiedzi

Magdzik
Was spytać Was...(wow)(krejzolka)(krejzolka)
mycha2706
Bez cukru.Umyj je,odsącz,oderwij szpatułki i ja robie tak: układam na tacy,wsadzam do zamrażalnika a jak sie juz zmrożą,tak po ok.4 godzinach zsypuje do woreczków.Nie posklejają Ci się i nie zrobi sie ciapa(kciuki)
Panterka
jw(grins)
avilla1209
bez cukru , a jak bedziesz mysla to nie odrywaj szypulek dopiero po umyciu
mycha2706
Hahaha nie zwróciłam nawet uwagi(grins) wiem skąd mi te szpatułki w głowie siedziały,mój Igor jest chory no i tłumaczyłam co i jak w gabinecie lekarskim pani doktor będzie Mu robiła.... Sorki(awve) @cinusia dzięki za poprawkę(krejzolka)
daryjka87poznan
Bez cukru kochaniutka.
monilajsa
Bez cukru(grins)
Ja wkładam do woreczków bez "podmrażania" a potem zimą łatwo wyjmuję, tylko muszą przed zamrożeniem być suche.(krejzolka)
clyde22
Magda, a skąd teraz bez weźmiesz? (wow)(wow)(wow)(pokoj)(kwiatek)
beatka7623
Ja mroziłam bez ale moja teściówka która jest doskonałą gospodynią poradziła mi zasypywać Podobnież lepsze (kciuki)(kciuki)(kciuki) No i bez szypułek (grins)
Magdzik
Dzięki kochani(kwiatek)(kwiatek) Szypułki, szpatułki... wszystko pousuwam(smiech)(smiech) Przemuś, dla chcącego nic trudnego(smiech)(smiech) Bzu mrożonego jeszcze nie jadłam, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.