Menu

muszę się pochwalić;)

miałam troszkę później Wam powiedzieć ale nie mogę wytrzymać:)
Okazało się wkońcu że jestem w ciąży - 6 tydz. tylko że jak byłam u lekarza to okazało się że koło płodu mam krwiaka tak miałam również w pierwszej ciąży dostałam Luteine i 30 lipca na kontrol. niby wiem że będzie wszystko wporządku ale pomimo tego troszkę się martwie czy któraś z Wam miała podobny problem?!

basiaikubus
 844  23

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie ciąża dziecko

Odpowiedzi

aisyrk3017
GRATULUJE:)))))))))JESZCZE RAZ....
anna000
nie mialam na szczesce... ale wszystko bedzie dobrze (grins) gratuluje(klaszcze) i trzymam kciuki licząc że maleństwo poradzi sobie w brzuszku i wyjdzie na siwta cale i zdrowe (grins)(awve)
slonko2323
Gratulacje(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Nicoletta
gratulacje!
(cukierek)(cukierek)(cukierek)
emiliab
Gratulacje(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Remedios
z pewnością wszystko będzie dobrze, ja tak nie miałam, ale znam kilka mam które miały krwiaka i nic się nie stało, więc nie przejmuj się na zapas tylko ciesz, Gratulacje!(prezent)(prezent)(prezent)
sophia666
gratuluję(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Mandarinios
(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Magdzik
Gratulacje(kciuki)(kciuki)(kciuki) Ja tak nie miałam, chociaż też brałam Luteinę. Napewno wszystko będzie dobrze(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
krasna1
dziewczyny ale Wam fajnie!!!

i nie przejmuj się wszystko bedzie dobrze
krasna1
to znaczy fajnie,że tyle Was na marzec...
Agnieshka76
Gratuluje (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek) i nie martw się na pewno wszystko będzie dobrze(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)
sque
Gratulacje! Ja też miałam krwiaka, bralam luteinę i no-spe przez 2 miesiące i wszystko ładnie się wchłonęło i teraz czekam na moją kruszynkę aż ją wezmę w ramiona. Także wszystko będzie dobrze.
xkasiulax
gratuluję ci (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek) i życzę wszystkiego dobrego (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
moniczka
Gratulacje
daryjka87poznan
Gratuluje!!! Ja nie miałam ale moja ciotka miała i sie wchłonął wiec zobaczysz bedzie wszystko dobrze. (prezent)(prezent)(prezent)
ilona25
basiu trzymam za ciebie tzn za was mocno kciuki i wiem ze wszystko bedzie dobrze. i zycze ci zeby to byla coreczka!!! jestesmy z toba!!!(kwiatek)
edyta12
(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek) gratuluję,trzymam kciuki,na pewno będzie dobrze,musisz się postarać myśleć pozytywnie(kciuki)(kciuki)(kciuki)(prezent)(prezent)
korek221
SUPER HIPER GRATULACJE(grins)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(prezent)(prezent)(prezent)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
NA PEWNO WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE!(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)
isiorek
womenn i jeszcze ja :) no i gratuluje(cukierek) ja też biorę luteinę no i dziś mamy usg ponowne czyli już idzie nam 7tydz wg beta hcg
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.