Menu

Muszę się z Wami tym podzielić..

Zapewne niejedna z Was kojarzy teksty w stylu słitaśnie, wYgloOoNdDasZZ SoOoperRr itd. to jest słownik dzisiejszej młodzieży, m.in. emo (może ktoś kojarzy blog Martynki (grins))..... No więc, aby bliżej poznać świat dzisiejszej młodzieży postanowiłam troszkę nauczyć się tego "piśmiennictwa".. Znalazłam taką oto stronkę, która przetłumaczy nam każdą inną stronę na slang młodzieżowy... http://amanda.macbre.net/ wystarczy tylko wpisać wybraną stronę np. www.netmama.pl/ i kliknąć przetłumacz.. I już mamy odmłodzoną, nowoczesną, młodzieżową stronę NM (grins)(grins) sZoOoK!!

Panterka
 505  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

młodzieżowa gwara

Odpowiedzi

euphoria29
Dobre to(smiech) My już jesteśmy stare raszple!(smiech)(smiech)(smiech)
beatka7623
o matko (krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech) Fakt że język dzisiejszej młodzieży jest dla mnie nie zrozumiały Kiedyś siedziałam u córki w pokoju i sie zastanawiałam co pisze na gg Ni cholery nie wiedziałam (smiech) A ta mi nie chciała przetłumaczyć bo stwierdziła że bym za dużo chciała wiedzieć (zla) I jak tu kontrolować dzieci??? jak nawet nie wiem o czym piszą (krejzolka)
tymianek
(grins) no szok, nie wiem może ja jestem już stara i zramolała, ale wg mnie obecna młodzież zamiast szukać "wypaczeń językowych", by się porządnie nauczyła podstaw naszego języka ..........
ps. nie no ja mam dzisiaj zły dzień, bo się wszędzie czegoś doszukuję , także przepraszam (prezent)
beatka7623
@Tymianek nasze dziec są bardzo mądre stworzyły swój jezyk żebyśmy nie wiedzieli o czym piszą (kciuki)(kciuki)(grins)
beatka7623
@Tymianek nasze dziec są bardzo mądre stworzyły swój jezyk żebyśmy nie wiedzieli o czym piszą (kciuki)(kciuki)(grins)
Panterka
PanTErqA - tak zostałam przetłumaczona (wow)..

@Beatka, Twoja wypowiedź też została przetłumaczona:

O MATqO (krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech) fAkT że JęZYK DZIsIejszej młODzIEsHy JEsT Dla mNIe NIe zRozUmiały Kiedyś siEDZiałAm u CoorKI f POQoYOO i SiE zAstanAWiAłAM Co PisHe nA gG Ni CHolery nie wiEcIałAM (smiech) a TA mI NIe cHCIAła pShETłumacHyć BO StWIERDZiłA żE bYM zA dOOSHO chciała wIeciEć (zla) I jak toO kontROLowAć CIEci??? YaQ nawet NIe WIeM o ChyM PisHOm
beaTqa7623
beatka7623
(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(krejzolka) No to chyba czas schodzic z tego padołu (grins)
tymianek
(kwiatek) @beatka no właśnie stworzyły swój ( a raczej ktoś stworzył reszta powieliła) - pododawały duże litery, "zangliszczenia", ale z rodzimym mają problem ( ale jak już wspomniałam, ja dzisiaj jestem ze wszystkim na nie ( także wybaczcie)
Iwona1977
nie no, teraz nie ma sie co dziwic , ze dzieci na dyktandach wala byki...bo zamiast ortografii wkuwaja gdzie wstawic duza litere a gdzie sh (grins) , zreszta jak przeczytac to tak jak napisane to jakby sie bez zebow bylo (smiech)
monique25
ha ha no Monis ja tez nie zawsze wiem o co biega a moja 13 letnia kuzynka mnie zagina na każdym kroku ... ale staram sie jak mogę (grins)(grins)
cela
@geodonna69 (kciuki)(kciuki)(kciuki) Też mi się wydaje, że to dzieciaki z podstawówki, bo moje z gimnazjum trochę bardziej ludzki język mają(grins)(grins) A i ja coś kumam, bo mnie moje córy trochę wprowadziły, żeby nie był obciach w razie czego(smiech)(smiech)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.