Menu

Muszki

Kochane zrobiło sie ciepło i pojawily sie te wstretne muszki. Usiedziec na placu nie idzie bo latają i latają. Powiedzcie mi czym smarujecie lub psikacie dzieci przeciw tym robactwu? Dodam ze Inez ma juz dwa lata.

daryjka87poznan
 634  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

muszki

Odpowiedzi

babooshka
U mnie tez się wczoraj pojawiły razem z komarami...Właśnie przeczytałam że "środkiem niepotwierdzonym naukowo, ale sprawdzonym przez wielbicieli biwaków, jest olejek waniliowy. Trzeba się nim nasmarować przed wyjściem z domu i powtarzać aplikację co godzinę lub dwie".
niedziela
Próbowałam wanilię, nie działało, ale może u Was zadziała..
babooshka
jest jakiś preparat BROS, spray, dla dzieci powyżej roku...
sque
Ja dla córy właśnie kupiłam 'Spray odstraszający komary, kleszcze i meszki' Baby firmy Bye Bye Mosquito. Działa, sprawdzone w weekend, małej nic nie ruszyło, a mnie komary pożarły.
elizka
MOSBITO / są to plasterki w kształcie kółka żółte / przykleja się je na ubranko dziecka / czapeczkę - czas działania 12 godzin
ja kupowałam te plasterki w aptece / mają specyficzny zapach
POLECAM
beatka7623
Ja najpierw stosowałam olejek goździkowy ale się chyba uodporniły (pout) Później waniliowy i też porażka a teraz wiem że mieszanka tych dwóch działa (kciuki) Ogólnie z tych dostępnych w aptekach nie jestem zadowolona (zla)

Choć odpukać w tym roku jeszcze ich nie zauważyłam a w poprzednich latach już chmary latały Może te opryski wieloletnie poskutkowały (wow) OBY (kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.