Menu

MUTSY 3 Rider

Czy ktoś ma wózek Mutsy z tym właśnie stelażem? Wiem, że 4 Rider prowadzi się super, nie trzeba blokować przednich kół a i tak lekko nim kierować. Rider 3 ma z przodu podwójne skrętne koło ale tu nie jestem przekonana co do funkcjonalności.... Za to wizualnie podoba mi się duuuużo bardziej zwłaszcza, ze ma ciemny kosz na zakupy, który lepiej pasuje do ciemnej gondoli. Jeśli ktoś posiada ten model to prosiłabym, zeby podzielił się opinią co do funkcjonalności na drodze :)))

asia842
 748  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zakupy wózek

Odpowiedzi

asia842
No ja już kupiłam ten 3 Rider bo chyba nie dałby mi spokoju gdybym wyszła z tym 4-kołowym ale cały czas mam wątpliwości czy ten mój będzie rzeczywiście wygodny...
asia842
Kasiu a jaki masz kolorek? My wzięliśmy TEAM BROWN. W zestawie były poszewki na pościel, nie wiesz może czy można dokupić wypełnienie do tego właśnie zestawu bo podusia jest dość nietypowa?
asia842
Dzięki, jeśli nie zda egzaminu to najwyżej dokupię drugi stelaż choćby używany a ten przyda się do spacerówki... I dziwi mnie, ze Ty jesteś jeszcze w domu :)
asia842
Ten czerwony też bardzo mi się podobał ale jednak do błekitów i beżów bardziej odpowiadała mi ta czekoladka...
sheryl
ja mam 4 rider i prowadzi się super, tak więc myślę Kasiu, że nie będziesz żałować. Gdybym miałą drugi raz wózek kupować, też byłby to mutsy.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.