Menu

Muzea - odwiedzasz je chętnie ze swoimi dziećmi?

Muzea - edukują, opowiadają historie, są jedną z możliwych form spędzania wolnego czasu. Jednych fascynują, innych nudzą. Tymczasem wizyta w muzeum, może być ciekawym i ubogacającym doświadczeniem niezależnie od wieku. Lubisz czasem pójść do muzeum? Bywasz tam ze swoimi dziećmi? Jakie muzea odwiedzasz najchętniej? Masz swoje ulubione?

NetMamaTeam Team
 404  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Czas wolny i Sport muzea

Odpowiedzi

elinka
Uwielbiam muzea! Pamietam jak za dziecka zdaje sie w czwartki byl wstep wolny do muzeum dawnego kupiectwa w moim rodzinnym miescie i co tydzien bylysmy tam z przyjaciolka stalymi goscmi :) Obecnie juz az tak czesto nie zwiedzam, ale jak mam okazje, to ja chwytam.
Moj syn natomiast chocby w tym tygodniu byl juz w 4 roznych muzeach (w ramach March break) i tez bardzo lubi takie wycieczki. Jak sie zrobi cieplej (u nas nadal zima pelna para), napewno bedziemy zwiedzac wiecej takich miejsc.
kaatt
Tak, odwiedzamy muzea. Byliśmy w Muzeum zabawek w Karpaczu, podobne jest też w Kudowie Zdrój, Muzeum Figur Woskowych w Międzyzdrojach, Podziemne miasto Osówka, Złoty Stok, Szlak Ginących Zawodów w Kudowie Zdrój, Muzeum Obozów Jenieckich Żaganiu... Ciężko wszystko wyliczyć, a córcia ma dopiero 4 lata :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.