Menu

Muzyka

Kolejne pytanie(grins) z ciekawości...

Czym jest dla Was w życiu muzyka? Odgrywa jakąś większą rolę czy nie przywiązujecie do niej uwagi? Czego lubicie słuchać? A może potraficie śpiewać, lub grać na jakiś instrumentach?

Dla mnie muzyka w życiu jest bardzo, bardzo, bardzo ważna, non stop czegoś słucham, niektóre piosenki nawet doprowadzają mnie do łez, albo jakiejś ogromnej ekscytacji(grins)(grins)
Osobiście słucham różnych rodzajów muzyki, przede wszystkim klubowej (trance, house), popu, tego co aktualnie w radiu(grins) , strasznie lubię oglądać jakieś festiwale, lubię też stare piosenki, a nawet czasem muzykę klasyczną.
Poza tym uwielbiam śpiewać, ale tylko samej sobie(grins)
A jak jest z Wami?(prezent)(prezent)(prezent)

Pineczka
 808  18

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat Czas wolny i Sport muzyka

Odpowiedzi

monilajsa
kocham muzykę, zaraziłam małża i dziewczyny nią. Cały czas puszczone radio mamy. Podśpiewujemy itp
Kocham ballady rockowe
Pineczka
@sylwia3 posłuchaj sobie Jana Sebastiana Bacha-Aria na strunie G... może zmienisz zdanie na temat muzyki klasycznej(grins)(grins)

A rocka, metalu itp. też nie lubię(nigdy)
monilajsa
a polskie ballady rokowe ?
Pineczka
@monilasja
Polskie ballady rockowe lubię, o nich nie pomyślałam(grins) Nie lubię takiego ciężkiego rocka(nigdy)
Iwona1977
tez lubie wiele rodzajow muzyki, wychowalam sie na muzyce.. a spiewc.."spiewac kazdy moze,jeden lepiej a drugi gorzej", ja zaliczam sie do tych drugich(smiech)
lolita
Jestem beztalenciem,nie umiem spiewac ani grac na niczym....ale muzyki nie moglabym zyc,slucham praktycznie caly dzien....a rodzajow wiele
Nicoletta
kocham muzykę i słucham zawsze siedząć przed kompem, ubierając się itd .. Olivka też lubi,chyba dlatego że od małego jest nauczona bo często u niej w pokoju leci viva albo mtv :)
Nicoletta
a słucham teraz już różnej :)
oprócz ciężkich rockowych i klasycznych..
kiedyś tylko techno,house itp ale to było dawno :P
Nicoletta
no i jeszcze dodam,że musi lecieć bardzo głośno a jak u małej w pokoju tu przynajmniej głośno... cicho mnie nie interesuje (grins)
Iwona1977
wole muzyke od filmu(grins)
renata29
niestety słoń mi na ucho nadepnął i śpiewać nie potrafię chociaż czasem kołysankę synusiowi zafałszuję i ten nie protestuje(grins) a słuchać lubię,przede wszystkim reggae,rock,punk,synka też przyzwyczajam i na razie jego ulubiona piosenka to "Anarchia"(grins)
Magdzik
Kocham muzykę(prezent) W szkole podstawowej grałam na...cymbałkach i flecie(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech) Lubię słuchać wszystkiego, prócz ostrego rocka, metalu, trance, klasyki, itp. W ciągu dnia zawsze coś musi grać u mnie, albo radio, albo kanały muzyczne w tv(grins) Często sobie podśpiewuję(wcale nie tak źle mi idzie(kciuki)) i podryguję(grins)(smiech) I Monikę już zaraziłam, bo jak tylko słyszy muzykę, to zaraz tańczy(grins)
jolkka
muzyka czasem trzyma mnie przy zyciu jak juz nie mam sil :)
rock, hard rock, pop z lat 80 i punk rock :) kocham to po prostu...
a kiedys gralam na basówce ale teraz to juz czasu nie mam a gitara w kącie :( ...
jolkka
co Wy chcecie od tego rocka jak tak czytam (krejzolka)(grins)
najlepszejsza music swiata !!! :-) szczegolnie heavy metal :) nie jakies tam Behemocze co z Dodą kręcą
(rock)
betty
w samochodzie zawsze leci radio jak jade sama a jak z niunią to jej piosenki(grins)... odkąd mam dziecko to nie wiem co to muzyka(krejzolka) nawet nie wiem co jest teraz na pierwszych listach przebojów(krejzolka) No cóż może jak podrośnie to mi odpuści(pout)
emiliab
Ja już w dzieciństwie wystawiłam sobie zakaz śpiewania. Umuzykalniona nie jestem, ale uwielbiam słuchać muzyki, towarzyszy mi zawsze i od zawsze. Uwielbiam rocka, ale takiego porządnego a nie takiego podszywanego jak Doda czy Patrycja Markowska.
Porządny ostry rock. Ponadto uwielbiam U2 i jak byłam nastolatką to twierdziłam, że kiedyś Bono będzie moim mężem. Nie został nim ale nadal to mój idol. Madonna to też dla mnie królowa muzyki pop i bardzo ją lubię słuchać, szczególnie z lat 80. Tak w ogóle złote lata muzyki to lata 80.(rock)(rock)(rock)(rock)(rock)(rock)(rock)
awisni
w ciazy sluchalam reage i mala lubi to... ale nie tylko, bo ostatnio calymi dniami leci viva czymtv i tancuje :) o tak wszyscy bardzo lubimy muzyke nie kazda ale wiekszosc moze byc... :)
aniol
muzyka to moje zycie uwielbiam sluchac muzyki rodzaje kazda ma cos w sobie od rocka klasyka pop dance metal ,betovenka tez lubie hihi lubie spiewac choc teraz to juz mi to tak niewychodzi jakkiedys ..spiewalam w chorkach itp teraz malemu spiewam tylko ..moj maz i synek tez uwielbiaja muzyke ,w samochodzie musi grac radio..muzyka pomaga sie wyciszyc albo poprawia chumor...(rock)(rock)(grins)(rock)(rock)(grins)(rock)(rock)(aniol)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.