Menu

mycie ząbków ..pomocy!!!

Hej powieć Cie mi jaką patę i szczotkę powinniśmy używac przy myciu zębków .Mój mały ma prawie roczek, używalismy szczoteczki silikonowej na paleć i pasty nenedentbaby.Od paru dni mały nie chce tej pasty i tej szczoteczki, płacze , odwraca głowe. Mam wrażenie ze mu ta pasta nie smakuje albo moze ta szczotka go boli , tym bardziej , że rosną mu teraz czwórki.
Pozdrawiam i czekam na wasze opinie.

magdapolka
 616  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie ząbki dziecko

Odpowiedzi

Mandarinios
Hmm no napewno pasta i szczoteczka odpowiednia do wieku:) ciężko powiedzieć co jest nie tak. Może faktycznie spróbujcie innej pasty np. o innym smaku.
ulenka091987
skoro rosną mu teraz kolejne ząbki to po prostu boli go bardziej, dlatego odwraca głowę, myślę że wymiana szczoteczki na taką z miękkim włosiem mogła by pomóc
annabok77
szczoteczka odpowiednia do wieku oral B ,PASTA ELMEX DLA DZIECI ,SPROBUJ MOZE ZECHCE MYC NOWA SZCZOTECZKA I NOWA PASTA.POWODZENIA.
emiliab
Mój maluch też przechodził bunt mycia ząbków, kupiliśmy nową szczoteczkę, nową pastę i jak ręką odjął znowu może myć ząbki nawet 10 minut. Szczoteczka jest kolorowa i w kształcie żabki, a pastę ma Colgate, ale o tradycyjnym smaku lekkiej mięty, bo jak miał żurawinową to była be.

degi zawsze możesz spróbować numeru z pastą, może już malutka dojrzała do pasty, a jak zobaczy wybajerzoną szczoteczkę to może jeszcze bardziej ją to zainteresuje.
magdapolka
dzięki dziewczyny :)
myszka838383
myslę że nie o szczotke i paste tu chodzi tylko poprostu małego to boli bo wyrzynają się ząbki...My przechodziliśmy to samo..przy każdym wychodzacym ząbku mały nie dawał sobie umyć przez parę dni.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.