Menu

Mycie ząbków przed snem

Witam :) Jak już zapewne wiecie mój syn ma 9 miesięcy. Nasz wieczorny rytuał wygląda tak, że najpierw się kąpiemy, potem masujemy, przytulamy i młody je mleczko. Potem hyc do łóżeczka i śpimy. Jednak jak wiadomo zaleca się, żeby po umyciu ząbków dziecko już nie jadło... Ciężko mi jednak przełożyć karmienie przed kąpiel, przy butli tak ładnie się wycisza. Jak Wy robicie? Kiedy zmieniłyście kolejność kąpieli i jedzenia?

Viljar
 747  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie sen mycie zębów

Odpowiedzi

mysza
moj ma roczek i wygląda to u nas tak samo ...kąpiel z myciem ząbków włacznie a potem przytulanki i kachula przy ,której niejdnokrotnie Bąbel usypia...mam nadzieję,że z wiekiem to unormujemy jakoś narazie sie nie zadręczam jakoś specjalnie...
kasia13_archiwum
Do roczku czasu nie wychodzilo nam z tym niejedzeniem po myciu zabkow (dziaselek)... (nigdy)(nigdy)(nigdy) Dopiero, jak cory konczyly roczek, to powoli udawalo sie je przestawic na wode w nocy... W dzien ogolnie juz jadly wiecej... wiec w nocy nie byly glodne... Ale do roczku to nie bylo nawet o tym mowy. Cycek musial byc i juz (obydwie byly jeszcze na piersi)...
sheryl
a u nas tak: kąpiel, kaszka i mycie ząbków po kaszce. Od razu po kaszce nie zasypia, skacze jeszcze po łóżku, więc jest czas i na ząbki.
juha44
moim zdaniem nie powinno dziecko jesc przed kąpiela bo bedzie bolal brzuszek (tak mi mowiono) a przeciez zabki nie trzeba chyba myc przy kąpieli mozna po butli, my tak bynajmniej robimy :) pozdrawiam.
Viljar
To jeszcze będę musiała widocznie poczekać na mycie ząbków po jedzeniu. Bo mój młody zasypia zaraz po jedzeniu jak tylko włożę do łóżeczka. Tak że mycie po odpada, przecież nie będę go rozbudzać.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.