Menu

Na dwóch kółkach przez świat

Lubicie jeździć na rowerze? Czy korzystacie z roweru jako środka lokomocji? Czy wybieracie się rowerem na zakupy, do szkoły, do pracy? Czy wozicie swoje dzieci w fotelikach, lub czy wspólnie ze starszymi dziećmi robicie sobie wyprawy rowerowe? Czy wasze miasta są przyjazne dla rowerzystów? Czy powstają drogi rowerowe? Napiszcie czy chętnie jeździcie na rowerze. Zapraszamy do dyskusji.

Ania
 1376  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport rower jazda na rowerze sport

Odpowiedzi

amalka
Kiedyś jeździłam na rowerze minimum 12 km dziennie. Obecnie mi nie wolno... :( W naszym mieście rozbudowano sieć ścieżek rowerowych i chodniki rozdzielono na "czerwony"- rowerowy i "szary"- dla pieszych. Coraz częściej widuję rodzinne wycieczki na "dwukołowcach". Świetny sposób na wspólnie spędzony czas :)
sheryl
Tak, od lat jeździmy na rowerach, uwielbiam to! Mamy profesjonalny osprzęt, ubrania i jak tylko trafi się więcej wolnego lub urlop, planujemy wyprawę. Jedziemy gdzieś gdzie są szlaki rowerowe i robimy po kilkadziesiąt kilometrów dziennie.
Z dzieckiem jeszcze na tak długiej trasie nie byliśmy.
Z nim jeździmy tylko kilkanaście km za miasto. W mieście mamy dobrze rozwiniętą sieć ścieżek rowerowych. Mamy ścieżkę prosto od naszego bloku do lasu, wiec jest super!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.