Menu

na dzień dobry.... jaka jesteś?

hej kobitki(prezent) to jest pytanie z tych czysto ciekawskich... jaki macie charakter? jesteście zazdrośnicami czy nie> jesteście spokojne i ułożone czy przeciwnie? może lubicie się kłócić i jesteście pyskate? bardziej rodzinne i domatorki czy szalone imprezowiczki? pruderyjne czy wyzwolone? jakie są wasze cechy charakteru? ciężko się z wami żyje? czy jesteście raczej delikatne? łato się dogadujecie z ludźmi czy macie problem z nawiązywaniem kontaktów -dlaczego? jesteście cierpliwe czy nie... może mściwe? jaki jet wasze nastawienie do ludzi... nie będę wymieniać wszystkich cech... umiecie obiektywnie ocenić siebie? tak się dzisiaj nad tym zastanawiałam jaka jestem i jak mogą postrzegać mnie ludzi, powiem że taki rachunek sumienia jest zabawny i nie łatwy(grins) sama nie wiem czy jetem zadowolona z efektu, bo mi wyszło że jestem straszna zołza, na stronie +, było znacznie mniej cech(smiech)(smiech) ale cóż jak do tej pory żle mi z tym w życiu nie było... a wy jakie jesteście?

Kubusiowa
 648  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport cechy charakteru obiektywna samoocena

Odpowiedzi

mycha2706
Jestem wybuchowa. Mam temperament.Ale jestem domatorką,która raz na jakiś czas,żeby szlag jasny nie trafił musi jechać na jakiś koncert się wyskakać.Pomieszanie z poplątaniem.Błyskotliwa i zaradna jestem:)I jak ktoś sobie zasłuzy potrafię być wredna.
daryjka87poznan
Zazdrosnica owszem, ale w granicy rozsądku. Ogolnie mam ciezki charakter, jestem nerwus jak to moj mowi, wybuchowa. Jestem rodzinna i to bardzo.
malenia2427
Zmienna jak pogoda tej wiosny(grins)(grins)
xkasiulax
mam nie dobry charakter i wiem,o tym (smutna) ........ Moje postanowienie To zmienić się totalnie na lepsze (awve)
aniol
oj jestem strasznym zazdrosnikiem ,jestem pamietliwa przez co czasami zlosliwa i podla ..jestem nerwowa.a po za tym bardzo uczuciowa rodzinna i domatorka,oddana,bardzo wrazliwa ale i twarda ,zwariowaan i radosna ciagle sie smieje co mi pomaga w zyciu codziennym ,kontakt mam ogolnie dobry chociaz czasmi mam problem bo jestem wstydliwa:) niekuce sie czesto bo raczej ustepuje chyba ze ktos mnie rani to walcze jak lwica do konca i niepopuszcze...ale nieuwazam swojego charakteru za zly i niemam zamiaru nic zmieniac lubie sie taka jaka jestem nikt nie jest idealem...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.