Menu

Na jaką antykoncepcję zdecydowałabyś się, nie planując kolejnych ciąży?

Tabletki, spirala, plastry. Jest dużo metod antykoncepcji. Wszystkie trzy są jednak metodami antykoncepcji dla kobiet. Ostatnio jednak coraz częściej mówi się o antykoncepcji męskiej, np. wazektomii. Zabieg polega na zasupełkowaniu nasieniowodów, uniemożliwiając plemnikom wydostanie się na zewnątrz. Jak myślicie, gdybyście nie planowali kolejnych dzieci, na jaką formę antykoncepcji zdecydowalibyście się najchętniej?

Ania
 835  19

Odpowiedzi

ada410
Tabletki...
alinagj1o2
Przez pięć lat opierałam się na znajomości swojego organizmu ,czasami mąż używał prezerwatyw .Leczniczo bo miałam problemy były hormony 2 lata .Rok nic bo pragnęłam dziecka ,jak urodzę pomyślę co dalej może zafunduję sobie dobrą spiralę.
amalka
Antykoncepcję "zmasowaną" (jak teraz) czyli kilka typów zabezpieczeń.
lola86
Zdecydował by się znów na tabletki
maja1482
spirala
sque
po porodzie zdecydowałam się na tabletki, gdyż pomagają mi one również na cerę i włosy. Biorę te same co przed porodem i nie narzekam. Zawsze mogę odstawić jak będę chciała kolejną dzidzię.
piasekpustyni
Nie stosujemy antykoncepcji ani chemicznej, ani hormonalnej, ani mechanicznej... a tym bardziej spirali która nie jest antykoncepcją a środkiem wczesnoporonnym. Stosujemy NPR (metodę podwójnego sprawdzenia). Mamy Synka który był w pełni świadomie zaplanowany i w przyszłości też planujemy Dzidzię.
piasekpustyni
aha! dodam że mam nieregularne cykle od 29 do 46 dni i to żadna przeszkoda!
JustiSam
Dawniej zadnej, Hania byla planowana. Teraz tabletki. Moze dlatego ze znakomicie sie po nich czuje. Nic mnie nie boli, nie tyje(chudne!!!) (tylko ze sie nie obzeram;-) Jak sie zre to nic nie pomoze;-) ), nie mam zmiennych nastrojow przed okresem.
madzia1330
piasekpustyni@ - ja rowniez :))
emiliab
Prezerwatywy i pigułki.
martus1988
na dzień dzisiejszy prezerwatywy
karolcia514
piasekpustyni@- ja tak samo :)
minio
prezerwatywy i od czasu do czasu patentex oval
natuuusia19
nie stosujmy antykonepcji.
CzerwonaRoleta
tabletki
theShe
krążek NuvaRing nie obciąża wątroby, nie trzeba pamietac o nim co dzien..polecam:-)
marzennna125
Nie stosuje antykoncepcji .
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.