Menu

Na noc u babci

Czy wasze maluchy lubią zostawać u babci na noc?! Bo moje strasznie :) babcia ich strasznie rozpieszcza! Dla mnie fajnie bo z soboty na niedzielę mamy luz.

ivka
 566  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Wychowanie noc poza domem babcia noc

Odpowiedzi

kasinka28
Na początku był płacz jak się ją zostawiało, ale mijał po chwili jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Teraz chętnie zostaje, zwłaszcza u rodziców męża, bo tam ma swoje własne małe królestwo.
kasia13_archiwum
No. Moje niestety nie maja takiej mozliwosci, bo mieszkamy w Niemczech, a jedna babcia w Polsce a druga w Iraku. Jedynie co, to kiedy tam pojada. Uwielbiaja to. Teraz np. Fatima bedzie na koniec wrzesnia sama do Polski jechala (z ciocia) na feriach szkolnych wlasnie do babci. I juz sie nie moze doczekac. Cale 2 tygodnie bez mamy i taty i tylko u babci, ktora ja bedzie rozpieszczala. Oj, bedzie trzeba gumke w spodniach poluznic jak wroci. (Efekty rozpieszczania przez babcie i dziadka)...
KdaPl
Mój synuś to cygańskie dziecko, mógłby zostać u każdego...byleby się z nim pobawić, porozśmieszać, wytarmosić...
Obie babcie odwiedza od urodzenia bardzo często, poza tym w tygodniu jak jestem w pracy to przebywa z babciami, i jak je widzi to uśmiech jest od ucha do ucha (w ogóle jest bardzo radosny). Tak, że jemu to bez różnicy czy mama go wytarmosi, czy to będzie babcia :) Chętnie zostaje u obu na noc.
norbik
Mój starszy syn co wekeend nocuje u babci,a mały jeszcze nie-może za rok?
Agnieszka1
Moja córka uwielbia przebywać i spać u babci oraz dziadka .Ma tam także ciocie i wujków ,jak ją mam zabrac do domu to jest wielki płacz nie chce wracać muszę jej powiedzieć że jutro znowu przyjdzie do nich :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.