Menu

na pomoc !

moj synek przewrocil sie siadajac na pupe a potem uderzyl glowka o asfalt teraz nie chce mi sam chodzic tylko za raczke bylam z nim u lekarza nic nie ma ocharowal tylko troszke skorki ale za to jest strasznie wystraszony nie chce chodzic nawet jak go trzymam za koszulke odrazu placze . moze ktoras to juz przeszla jak dlugo bedzie trwal strach w nim (placze)(placze)(placze) jest moim syneczkiem i oczkiem w glowie tyle co on przeszedl i juz bylo dobrze bo sam szedl gdzie chcial a tu niespodzianka bum

agnese32
 683  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Opieka nad dzieckiem upadek

Odpowiedzi

Zana
Kochana spokojne ...On teraz jest w szoku .boi się i tylko trzymając się Ciebie czuje sie bezpiecznie ... najważniejsze że lekarz obejrzał i że wszystko ok ... nie jestem w stanie powiedzieć ile czasu minie bo każde dziecko inaczej przeżywa ale nie zachęcaj Go na siłę ... nie każ mu iść samemu jeśli tego nie chce i czuje lęk ... sam musi tego zechcieć.
madziullka
u nas było podobnie tyle ze synek szedł i piesek skoczył na niego bo chciał się bawic. mlody upadł zdrł głowke i też nie chciał chodzić i tylko mamunia mamunia. trwało to ok tyg. nie wiem jk bedzie w twoim przypadku ale wazne ze malego obejrzal lekarz:-) z moim tez bylam i powiedzial ze niechec do chodzenia minie. mial uraz do psow do dnia wczorajszego;-)
justii34
(cukierek) Czas....daj mu czas,musi zapomniec o tym przykrym zdarzeniu(cukierek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.