Menu

Na poprawę humoru..

Mamuśki z racji tego że jest już późno, dzieci śpią, mężowie niekoniecznie.. Poczytajcie sobie do podusi...
"Na rozkaz marszałka Mózg, generał Członek przeprowadził ofensywę w Dolinie Miłości znajdującej się w rejonie uda pod podbrzuszem. Chorąży rączka posłał na zwiad kapitana Paluszka, który stwierdził, że teren jest górzysty silnie zalesiony a miejscami podmokły. Wobec takiej sytuacji terenowej generał Członek wydał rozkaz i małymi krokami posuwał się w kierunku fortecy. W między czasie zaatakował wieś Cyckowice gdzie po zaciętej walce zdobył dwa wzgórza o wyjątkowym znaczeniu strategicznym. Po chwili odpoczynku miał odbyć się atak na najważniejszy punkt w Dolinie Miłości. Tutaj dowództwo objął generał Gołogłowy wsparty przez dwa działa małego kalibru kapitana Jajo. Tuż przed świtem generał Gołogłowy zajął pozycję przed wsią Pempkowice skąd ruszył atak. Rozgorzała się zacięta walka....Polała się krew. W ogniu walki zginął broniąc swego posterunku porucznik Błonka, który jakiś czas stawiał opór generałowi Gołogłowemu. Gen. Gołogłowy wykazał niespodziewane umiejętności w manewrowaniu, atakowaniu i wycofywaniu się. W zdobywaniu najgłębszego punktu w Dolinie Miłości wziął udział sierżant Śmietanka, który został schwytany w niewolę. Według informacji naszego wywiad, został on skazany na dziewięciomiesięczny pobyt w murach twierdzy. Zginął też kapitan Sztywny, po którym dowództwo objął major Flak. Ponieważ sytuacja była beznadziejna generał Gołogłowy zmuszony został do wycofania się z majorem Flakiem do miejscowości Portki w celu uzupełnienia i zmobilizowania nowych sił."
Miłego wieczorku mamusie......(kwiatek)(kwiatek)

Aneta50209
 639  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport śmieszne

Odpowiedzi

gabi206
(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
sque
(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
izolka
TO BYLO DOBRE(smiech)(smiech)(smiech)(grins)(grins)(grins)(awve)(awve)(smiech)(smiech)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kwiatek)(kwiatek)
miki1987
(smiech)(smiech)(smiech)
anulaw
NAPRAWDĘ ŚWIETNE(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)
judyt89
(smiech)(smiech)(smiech)(grins)
aneta1262
(kciuki)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
korek221
PADŁAM(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
monika2811
(kciuki)(kciuki)(kciuki)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech) swietne dobra tez na poprawe nastroju na poczatek dnia
kasia142513
Bekowe(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
dzikakobieta
(smiech)(smiech) superrr
xkasiulax
(smiech)(smiech)(smiech) Dobre (kciuki)(smiech)(smiech)
lwica
(kciuki)(kciuki)(kciuki)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.