Menu

Na raty czy za gotówkę

Jak wolicie kupować? Niestety doszedł nam kolejny wydatek – telewizor bo stary zaniemógł zupełnie. I nie wiem czy wypompować się od razu ze wszystkich oszczędności czy lepiej wziąć na raty? Jak wy wolicie kupować takie rzeczy?

lilique
 678  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

wydatki raty

Odpowiedzi

Misia80
Jeśli mam oszczędności to oczywiscie gotówkę bo po co przepłacać.Z braku kasy to tylko raty bo szybciej niż gdybym miała zaoszczędzić potrzebną sumę na zakup.
kasia13_archiwum
Za gotowke. Choc zdazylo sie rowniez brac cos na raty.
kasia13_archiwum
No... kredyt i raty... to chyba co innego... Mozna cos wziasc na raty nie biorac kredytu...
artanis
Jeśli nie masz gotówki, poszukaj sklepu gdzie sprzedają na raty 0%. Są takie, które faktycznie dają 0, bez ukrytych kosztów. Nie musisz się wcale godzić na ubezpieczenie kredytu. Płacisz cenę podzieloną przez ilość rat i ani grosza więćej...
renatka
Jeśli jest możliwość korzystnego kupna na raty to raty,gotówkę staram się pozostawić na czarną godzinę bo czasami raty nie wchodzą w rachubę.
Majuchna
jak na razie jedynie za gotowke
Maria25
Jeśli tylko jest możliwość to za gotówkę, wiadomo telewizor najlepiej kupić jakiś dobry, który będzie służył nam latami...a takie kosztują, jednak nie warto brać kredytu. Jeśli o mnie chodzi to zapytałabym rodziców czy mi pożyczą...jeśli masz taką możliwość to lepiej oddać im, niż bankowi dwa razy więcej
mumczinx
Jak jest taka możliwość to za gotówkę. Włąśnie między innymi oszczędności odkładane są na sytuację popsucia się jakiegoś sprzętu w domu. Całkiem niedawno my też przyciśliśmy pasa aby kupić pralkę za gotówkę i miesiąc później nadal mieć tyle pieniędzy do dyspozycji co przed zakupem.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.