Menu

nadczynność a ciąża

Moja córcia jest w 12 tyg.ciąży i wykryto u niej nadczynność tarczycy,wystraszono przyszłych rodziców,że to bardzo źle rokuje dla dzidziusia w brzuszku. Czy to prawda? Czy ktoś miał taki przypadek i wie coś na ten temat.(placze)

basia64
 620  7

Odpowiedzi

Mandarinios
Problemy z tarczycą to zaburzona równowaga hormonalna stąd pewnie obawy lekarzy... A lekarz prowadzący wyjaśnił chociaż jakie są konsekwencje nadczynności tarczycy w ciąży? Jakie są sposoby leczenia? Może warto przejść się i skonsultować to z kimś bardziej ludzkim, kto wyjaśni młodym rodzicom całą sytuację i nie będzie straszył.... Powodzenia!
Achcha
nie pomogę, ja mam niedoczynność
Mandarinios
znalazłam artykuł na ten temat http://infobot.pl/r/1t16
basia64
Bardzo dziękuję za odpowiedzi a do tego artykułu zaraz zajrzę Mandaryneczko-pozdrawiam,mam tylko problem,bo nie mogę czytać innych pytań od mam-nie wiem gdzie kliknąć a mogłabym podzielić się swoim doświadczeniem.
Mandarinios
wystarczy kliknąć na zakladkę pytania....
basia64
Mandaryneczko bardzo dziękuję za ten link-przeczytałam-moja córcia też-bardzo dużo dobrych rzeczy się dowiedziałyśmy i troszkę uspokoiłyśmy; barbarah dla Ciebie również wszystkiego dobrego i niech Twój synek zdrowo się chowa(awve)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.