Menu

nadrzerka

Czy po mrożeniu nadrzerki dostalyscie normalnie okres ?

czekoladka22
 242  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Zdrowie okres nadrzerka

Odpowiedzi

Elfka
Czekoladko dostałam normalny okres po wymrożeniu nadżerki, całkiem sporej zresztą. Tylko ja biorę anty, więc może nie powinnam się wypowiadać.
Druga sprawa to to, że bolał mnie brzuch mocniej niż zwykle przy tych tabletkowych krwawieniach no i po zabiegu nieźle się zwijałam co się ponoć nie zdarza.
Beki
Tak, żądnych problemów.
czekoladka22
kurde bo właśnie nie znam nikogo kto miał mrożone to a ja powinnam dostać okres i nie ma i sie zastanawiam dlaczego ostatnio miałam normalnie okres teraz te obfite plamienie ale tylko takie białe nic czerwonego :(
Elfka
Po wymrażaniu długo się czyścisz. Może Ci się spóźni? Poczekaj jeszcze, a najlepiej lekarza dopytać.
czekoladka22
no tylko do którego ten u którego miałam to robione powiedział że nie powinno być komplikacji tylko te plamienie przez tydzień i nie wolno współżyć przez ten czas pytałam czy mogą być skutki uboczne to powiedział że raczej nie :(
Elfka
Ja nie mogłam współżyć przez miesiąc tygodni bo tyle goi się szyjka. Plamiłam tydzień, plus woda,która lała się strumieniami , potem ustała trochę, ale w sumie to z 2 tygodnie odczuwałam to czyszczenia się. Bierzesz tabletki? Przecież czasem okres ma prawo w ogóle nie wystąpić, poczekaj do następnego cyklu i nie martw się.
czekoladka22
dostałamdziśokres
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.