Menu

nadżerka - problem

Witam. Byłam dzisiaj na wizycie u ginekologa. Okazało się ,że mam pokaźną nadżerkę ,praktycznie na całej szyjce. Lekarz wykonał badanie cytologiczne ,za dwa tygodnie będą wyniki. Chciałam Was zapytać ,Drogie NetMamy o zabieg koagulacji. Ginekolog powiedział ,że tak właśnie się jej będziemy pozbywać. Nie mam pojęcia ,czy jest to zabiego bolesny ,kiedy się go wykonuje ani nic. Mogłybyście udzielić mi jakiś informacji?
Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru .

xartxstarx
 746  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie leczenie nadżerka koagulacja

Odpowiedzi

marthakd
Inaczej wypalanka ja miałam akurat wymrazanie nadzerki i to nic nie boli:D trwa to pare minut i juz:D
monique25
miałam wymrażanie ; nic nie boli (kciuki)
cytrynka
ja miałam robioną wypalankę(kilka lat temu), nie bolało tylko swąd spalenizny był okropny
niunia2776
ja miałam tak samo jak @cytrynka.....bolec nie bolało ale smród spalenizny nie dowytrzymania...u mnie to trwało kilka minut ale ja nie miałam zbyt dużej..(kciuki)
beatka7623
Ja również miałam wypalankę i mnie akurat bolało Też miałam pokaźną A swąd okropny :/
xartxstarx
@beatka7623
No a do czego można ten ból porównać?
beatris23
Ja mialam wypalankę w listopadzie zeszłego roku.I powiem tak....nie bolało nic a nic!Zero bólu i nie było tez jakiegoś smrodu,może troszkę coś czułam ale bez przesady.Może te dziewczyny co je bolalo miały robiony zabieg na starym sprzęcie?Nie wiem...Ja miałam naprawde pokaźną nadżerkę,zaniedbaną bo w ciąży nie mogłam usunąć.A sam zabieg trwał dosłownie kilka minutek,uczucie leciutkiego ,ledwo wyczuwalnego kłuci i tyle(kciuki)
Może dużo zależy od nastawiena pacjentki,sprzentu i lekarza,który przeprowadza usunięcie.Mój spisał się na medal(klaszcze)
Nic się nie bój,będzie dobrze!(prezent)(prezent)(prezent)
Po zabiegu przez tydzień leciała mi taka jakby woda a potem brałam tabletki dopochwowe a po 3-4 tyg byłam już całkowicie zregenerowana (prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.