Menu

nagośc

Dziewczyny jak to jest z Waszą nagością?To coś normalnego czy się może wstydzicie?Ja z moim Maksem się razem kąpałam ale do pewnego momentu jak się ze mnie zaczął śmiac czemu pisiora nie mam(smiech) pytał mnie się czym sikam(smiech) od tej pory kąpię się sama i nawet przy Maksiu się nie przebieram(grins)

mamaMaksa
 1738  24

Znajdź pytania na ten sam temat:

Wychowanie nagość dziecko

Odpowiedzi

Magdzik
To u mnie jak u @gochasty(grins) Tyle, że moja Monika jak widzi moje piersi, to mówi: "ooo...cici"(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
Allicja
JA tez przebieram sie przy synku, ale on ma dopiero rok i tak nie bardzo kojarzy, ze nagosc to nagosc:P
mamaMaksa
mój Maks jak się przebieram to zasze przybiega do łazienki z usmiechem od ucha do ucha i chce się przytulac(smiech)
mamaMaksa
raz była taka sytacja jak Maks na tv patrzył a tam teledysk i laski w bikini tańczyły mój mały na to że lubi jak pani widac cycy bo można się przytulic i szybko czas zleci ajak nie widac cycy to nie podoba mu się...o matko(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
monique25
u nagosc jest zupełnie normalna ... na pewno nie jest to i nie bedzie tematem tabu
monique25
u nas w domu mialo byc
mamaMaksa
też myślę podobnie nie rozumiem co to znaczy "nagośc nie jest dla nas problemem"dla mnie nagośc to coś intymnego nie pozwalam Maksowi biegac po plaży na golasa nawet u nas na ogrodzie majtki musza byc!(grins)
Magdzik
Może tylko jeszcze dodam i wyjaśnię, że u nas w grę wchodzi tylko przebieranie się przy dziecku, choć i tak staram się robić to tyłem do małej(grins) Ale kąpieli też nie wyobrażam sobie wspólnej z dzieckiem(wow)
euphoria29
W 100% podzielam zdanie @ MamusiaAgusia.(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)
dagus
nagość to nie temat tabu, mój synek ma teraz roczek, ale jak miał kilka miesięcy to kapałam się z nim kilka razy i mąż też (z tym że więcej razy) ale to się skończyło ok. 6 miesiąca, teraz przebieram się przy nim, mąż też, ale jemu to wisi bo jest jeszcze malutki, jak to będzie wyglądało później to okaże się dopiero gdy zauważę jakąkolwiek jego reakcję w takich sytuacjach
dagus
aha i nie uważam żeby wspólna kąpiel była czymś obrzydliwym! to bardzo piękne przeżycie zarówno dla matki jak i dla dziecka! jak dziecko jest malutkie bardzo potrzebuje kontaktu dotykowego skóra-skóra to mu pomaga w rozwoju i w lepszym poznawaniu świata!
polecam spróbować (oczywiście mając maluszka kilkumiesięcznego)
euphoria29
@mamarosa i @mamuska1991(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze) popieram Was dziewczyny!
flame123
ja się kąpałam z Zofią jak była malutka, a co do braku higieny, to uważam, że podczas porodu była wystawiona na dużo większy "szok bakteryjny". Poza tym przedtem brałam szybki prysznic.
flame123
ale czyim zdaniem?
Magdzik
@flame... @gochasty zdaniem wg @mamarosy(grins) Ale się zakręciłam(krejzolka)
flame123
aha
dzięki(kwiatek)
Achcha
Nie widzę niczego zdrożnego ani obrzydliwego w kąpieli z dzieckiem tym bardziej takim które od niedawna swiat poznaje i uczy się od podstaw wszystkiego. Starsze samo już nie zechce. Przebierając się nie świecę golym tyłkiem ale też nie ukrywam się specjalnie. Mój starszy syn wie dzięki temu jakie są różnice pomiędzy płciami i już nie pyta jak raz mu się dawno temu zdarzyło dlaczego Dominika sika dupką.(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
basiaikubus
nagość jest dla mnie czymś normalnym nie mam z tym problemów; nasz synek ma dwa latka a wie że on i tatuś ma siuraka a mamusia cipke i nie uwarzam to za coś złego
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.