Menu

Naklejki w dzieciństwie.

Szukam sklepu z szeroką gamą naklejek dla dzieciaków, wiem że taki gadżet przydaje sie przy edukacji i im wiekszy wybór tym lepiej. Czekam na propozyje ;)

Magdzi
 878  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Wychowanie naklejki zabawa edukacja

Odpowiedzi

elizka
Zobacz stronę www.naklejkolandia.pl
może coś tam znajdziesz ....
Kasia1978
http://www.ulart.com.pl/1/NAKLEJKI%20OCENY.jpg

tu są naklejki oceny ...
Kasia1978
Objętość 4 karty po 88 naklejek
Zestaw składa się z 4 kart. Na każdej z nich znajdują się naklejki z innymi symbolami, które przyporządkowane są do konkretnych ocen: chmurka = ocena niezadowalająca (kolor brązowy), słońce z chmurką = ocena dobra (kolor niebieski), słońce = ocena bardzo dobra (kolor żółty), słońce w koronie = ocena celująca (kolor czerwony).

Na każdej karcie jest 88 naklejek z kolorowymi rysunkami przedstawiającymi osoby, zwierzęta lub przedmioty, które swoim zachowaniem, wyglądem lub miną wskazują na ocenę (np. tańczący Eskimos dla oceny celującej, groźny pies dla oceny niezadowalającej). Na jednej karcie są 22 różne rysunki, więc każdy z nich powtarza się na 4 naklejkach.

Naklejki są znakomitą pomocą w ocenie opisowej.
Kasia1978
tu coś takiego poznaję literki i piszę..+naklejki
http://www.kosi-kosi.pl/szukaj/poznaje-literki/
magda221
ja kupowałam naklejki dla swojego dziecka tutaj:
http://www.naklejkidladzieci.pl/
Mają duży wybór naklejek.
Magdzi
O te chmurki sa fajne, ale monotonne, przydadzą się przy prostych nawykach, typu jak zje całe jedzonko czy coś takiego. A te naklejkidladzieci.pl to będą dobre do interaktywnych zabaw na tablicy czy w książeczkach. Znacie może jakieś inne tego typu zabawy?
magda221
Te naklejki jak kupiłam to użyłam do zabawy z dzieckiem. Bawiliśmy się w naklejanie ich gdziekolwiek. Na podłodze, pluszakach, na sobie :D świetna zabawa ;)
Magdzi
Szalone xO na podłodze? NIe niszczysz podłogi? Dobry jest klej?
magda221
jak odkleisz od podłogi te naklejki z naklejkidladzieci.pl to nie pozostawiają śladów. Po jednej delikatnie mi został, wzięłam mokrą szmatkę i przejechałam. I ładnie zeszło.
mlodamama22a
Witam :) my także mamy naklejki z www.naklejkidladzieci.pl - akurat mamy 4 pieski i jednego pięknego kotka :) naklejki są fajne i mamy je na meblach i jednej ścianie - jak na razie nie odklejamy ich :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.