Menu

Należałaś kiedykolwiek do jakiejś subkultury młodzieżowej?

Punki, hipsterzy, dresiarze, gitowcy... Słynne jest powiedzenie, że młodość musi się wyszumieć i niektórzy właśnie w subkulturach upatrują sposobu na wyrażenie siebie w młodych latach. Należałaś w młodości do jakiejś subkultury młodzieżowej? Pozwoliłabyś swojemu dziecku w ten sposób manifestować swoje nastawienie do świata?

NetMamaTeam Team
 809  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat subkultury młodzieżowe

Odpowiedzi

LaMandragora
Nie, nie nalezalam. A czemu? Bo bylo mi to za malo indywidualne. Mialam swoj wlasny styl i tak pozostalo do tej pory. ;)
Zadnych subkultur, zadnych mieszan sie w jakies masy i tlumy.(kciuki)
amalka
Nie należałam ale w moich "strojach" i makijażu sporo było naleciałości ze stylu goth (grins) Do tego magiczne symbole w biżuterii, czarne włosy... Miało to źródło w moich zainteresowaniach i najnormalniej w świecie- podobało mi się (kciuki)

Co do Krzysia- mnie rodzice pozawalali na pewną swobodę. Jeśli synek zapragnie mieć na głowie różowego czuba, 5 kolczyków w brwiach, nosić dziwaczne soczewki, zrobić sobie tatuaż (z wyjątkiem twarzy) czy zechce nosić spodnie z krokiem w kolanach... nie będę ingerowała. Chęć przynależenia "gdzieś", akceptacja grupy rówieśniczej, uzewnętrznianie własnych poglądów czy spojrzenia na świat, to coś naturalnego. Z resztą... na ogół mija z czasem (grins) Nasze dziecko jest istotą odrębną, nie naszym klonem (kciuki)
Anka88
nie, na szczęści chyba, oczywiście żartuje :) ale ja nie należałam :)
mycha2706
Marzę o tym, żeby moja córka chciała chodzić w glanach i słuchać muzyki jakiej słuchają Jej rodzice...niestety póki co Rihana rządzi( czy jak się nazywa) ;) Ale mam nadzieje, że się Jej gust muzyczny zmieni... jezeli nie -trudno, z chłopakami na koncerty będę jeździć. Odkąd pamiętam słuchałam punka, ubierałam się w tym stylu i na zawsze będzie mi bliski. Troche ewoluowałam i słucham również metalu, rocka itp. Kurcze śpiewałam w kapeli punkowej, mój były małżonek nadal gra na basie w tej kapeli.Moi znajomi to najlepsi na świecie ludzi, wrażliwi na krzywdy innych. To w Nich kocham, wspieram i uwielbiam się bawić na koncertach. W glanach mnie pochowają. To moje życzenie.
Iwona1977
@mycha u mnie było podobnie
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.