Menu

Napady histerii

Jak reagujecie na napady swoich dzieci? Moj synek ma 16 miesiecy i zaczyna pokazywac fochy.

asia5512
 624  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Wychowanie dziecko wychowanie

Odpowiedzi

natuuusia19
przeczekuje:) a jesli juz naprawde jest ostro lub dlugo to staram sie zajac czyms core:) odwrocic uwage od erwow hehe:)
agnese32
ja mojej corce od samego poczatku na wszystko pozwalalam i teraz mam z tym klopoty bo musi byc wszystko tak jak ona chce. nieraz se poplacze i nawet pokazywaniem jej czego innego nic nie daje bo zaraz odpowiada . Jako dziecko w rodzinie byla jedna i wszyscy na nie skupiali uwage zabierali tam i dawali to co chciala teraz sa w rodzinie inne dzieci i ona zostala odsunieta na bok . Czuje ze bardzo przez to cierpi bo juz nie ma tych przywilejow i okazuje to zloscia i histeria jak nie ma tego co chce. przykre to ale prawdziwe . niezwracam na nia uwage jak w ten sposob sie zachowuje do tad az jej przejdzie .(kwiatek)
karolcia514
moja wiki napadow histerii to nie ma ale jak cos jest nie pojej mysli i za rzuci focha to nie reaguje na to i sama po jakims czasie sobie odpuszcza i w tedy przychodzi do mnie o mówi mi przepraszam ....
Kosica
Spokój to podstawa. Tak jak dziewczyny pisały - żadnej reakcji, a jak już widzę że można do niej jakoś dotrzeć to tłumaczę co zrobiła źle i dlaczego nie należy się tak zachowywać. Muszę przyznać, że jest już coraz lepiej.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.