Menu

Napinanie mięśni nóg?

Moja córka napina mięsnie nóg. Nóżki unosi do góry i spina mięsnie. Już słyszłam tysiąc diagnoz na ten temat ale nikt nie może mi pomóc i określić dokładnie co to jest. Może któraś z Was się spotkała z tym?
Pierwsze podejrzenie to onanizm dzieciecy. (nie wydaje mi się właśnie o tym czytała, ale może się mylę.) Tyle, ze myslałam ze onanizm to właśnie dotykanie a ona tego nie robi. Spina tylko nogi .
Druga diagnoza padaczka .
Może ktoś mi pomoże. A dodam ze czesto przy tym albo po tym (czasem ja mnie zobaczy) zaczyna płakać:).

Twity12
 4556  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat zdrowie padaczka onanizm

Odpowiedzi

Twity12
Nie do konca. Trzech neurologów mówi ze padaczka a jeden ze nie. Wyszły badania EEG zle wyszły duze nie prawidłowości w prawej półkuli mózge. Ale tpmografia wyszła dobrze. Teraz czekamy na USG a w lutym szpital No niestety są bardzo długie terminy a codzienne napinanie się nie przekonywuje lekarzy do przyspieszenia badań. A ja juz nie wiem co robic spedziłąm dwa całe dni w szpitalu na izbie i za kazdym razem byłam odsyłana do domu. ;(
Iwona1977
przeczytaj : http://dziecko24.pl/news/195/30/Problemy-z-napieciem-miesniowym-u-niemowlat
Iwona1977
http://dziecko24.pl/news/195/30/Problemy-z-napieciem-miesniowym-u-niemowlat
Iwona1977
kurde link nie chce wejsc
Twity12
wszedł mi to odpada raczej ale i tak mam usg wiec bede wiedziec w czwartek
ewafil9
Witam.Mam 8 miesięczną córeczkę, która przed zaśnięciem napina nóżki w górze i mocno się przy tym pręży robi tak kilkanaście razy i od 2 miesięcy,ale nie codziennie robi tak aż do momentu gdy nie zmęczy się do końca i zasypia, czasami się rozpłacze a czasami nie. Nie mówiłam tego jeszcze lekarzowi ale przy kolejnej wizycie opowiem to.Czy uważacie ze to może być coś nie tak z jej nóżkami? W ciągu dnia jest bardzo aktywnym dzieckiem już potrafi się utrzymać na nóżkach, nie wiem co o tym sądzić więc proszę o komentarze :) Pozdrawiam :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.