Menu

napoje w temp. pokojowej dal dziecka

od kiedy zaczęłyście podawać dzieciom wodę, napoje w temp pokojowej?? dla tych, którym nie chce się pisać zamieszczam ankietę(grins)

j.w.

ulenka091987
 859  17

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odżywianie napoje dziecko

Odpowiedzi

ulenka091987
w tytule miało być dla(grins)
mamapati
koło 4-5 mies
renata29
od początku,nigdy nie grzałam wody
Magdzik
Ok. roku(grins)
JustiSam
Ja jeszcze mama nie jestem ale mam na ten temat swoje zdanie. Nie wydaje mi sie zeby podgrzewanie napojow dzieciom bylo dobrym rozwiazaniem. Ich gardla nie beda wtedy przystosowane do zimnych rzeczy i co w zimie? Wyjdzie na dwor i przeziebienie. Obserwuje dwoje dzieci. Jedno ma zawsze cos cieplego do picia,w zimnie nie zawsze wychodzi na dwor a gdy sie wejdzie do domu w ktorym mieszka jest sauna. Drugie wrecz odwrotnie plus codzienne spacery nawet w zimie przy -20. Jaki efekt? To drugie dziecko nigdy nie chorowalo, a to pierwsze juz 2 razy mialo zapalenie pluc.
Zana
JustiSam (klaszcze)(klaszcze) ja od początku ...tzn dawałam ciepłe ale jak już wystygło to tego nie podgrzewałam ... dodam że później stopniowo deserki jogurty też dawałam coraz zimniejsze o ok 9-go miesiąca prosto z lodówki je
jola75
nigdy nie podgrzewalam wody.
Renatka2019
Ja zaczełam dawać koło roku w temperaturze pokojowej. Deserki i jogurty dostaje prosto z lodówki i jest zdrowy. Jak wcześniej dostawał tylko ciepłe picie to jak raz w samochodzie dałam mu chłodne to od razu następnego dnia chory. Od tamtego czasu nie podgrzewam.
monique25
nigdy nie podgrzewałam
xkasiulax
Moja mała ma osiem miechów i podgrzewałam zimą teraz jak jest ciepło nie podgrzewam ...tylko w nocy jak chce jej się piciu
daryjka87poznan
Od 12 miesiaca jakos.
agnieszka79
od początku,nie podgrzewałam
karolincia
nie pamiętam dokładnie ale bardzo wcześnie od 4 miesiąca chyba jakoś nie podgrzewałam jogurty tez daje z lodówki prosto
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.