Menu

Narodowe Święto Niepodległości

Narodowe Święto Niepodległości to święto państwowe, obchodzone co roku 11 listopada, dla upamiętnienia rocznicy odzyskania przez Naród Polski Niepodległości. Czy przy okazji świąt takich jak dzisiejsze, rozmawiasz z dzieckiem o wydarzeniach dotyczących naszego kraju? Czy starasz się przybliżyć mu historię i genezę święta, czy też po prostu cieszysz się z dnia wolnego nie przywiązując wagi do znaczenia?

Ania
 1237  5

Odpowiedzi

patis9
maly jeszcze nic nie rozumie , ale na pewno opowiem mu wszystko .
beatka7623
Starsza córa wie doskonale Czemu i kiedy obchodzimy Dzień Niepodległości :) Ubolewam jednak nad tym że prawie wszystkie dzieci jak i dorośli wiedzą kiedy Dzień Niepodległości obchodzony jest w USA a nie wiedzą kiedy w Polsce :( Młodsza jeszcze jest za malutka
aniol
moj synek napewno nic by niezrozumial moze jak pojdzie do szkoly a ja akurat pracuje tego dnia wiec nawet nieczuje ze to swieto a moj maz niestety tez caly dzien w pracy .dzien jak codzien chociaz tak byc niepowinno bo to wazne swieto.
alinagj1o2
Moi synowie mieli wczoraj akademie w szkole,uczyliśmy się hymny i była okazja trochę na ten temat porozmawiać.Mąż pojechał niedawno z chłopcami do Katowic gdzie ma być defilada i jakieś uroczystości.Chce żeby wiedzieli troszkę o historii.
madusia
moj maly jest za maly ,zeby rozumial o co w tym chodzi ,ale jak podrosnie to na pewno bedziemy rozmawiac o tym , w koncu w tym dniu tez on sie urodzil-podwojne swieto
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.