Menu

NArzeczona lepsza OD Zony???? Czy odwrotnie?

JAk to bylo u was z miloscia itg... w narzeczenstwie a jak w malzenstwie, mi sie wydaje ze wszystko zmienia sie po slubie jest inaczej, czasami wolalabym wrocic do tego okresu przed. Nie wydaje sie wam ze po slubie wpada sie w rutyne?

oliw1384
 661  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina rodzina

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Po slubie jak po slubie... ale tak jak wlasnie powiedziala @mamusia18... jak sie dzieci pojawia... to dopiero swiat staje na glowie... ;-)
I wtedy naprawde trzeba uwazac, zeby nie zaniedbac zwiazku...
A o to wtedy bardzo latwo.
NiebieskKoralik
u mnie było i jest cały czas tak samo dobrze
KaczkaDziwaczka
w małezeństwie już tak słodko nie będzie niestety.
Akoo
Na początu po ślubie mieliśmy z mężem trudny okres od czasu narodzin Majki ale wspólnie metodą prób i błędów udało nam się rozwiązać konflikt dbania o dzieci a dbania o sienie nawzajem. Kiedy Kondrat przyszedł na świat już było o niebo lepiej i nadal wraz z wiekiem dzieci mamy coraz więcej czasu dla siebie i na poświęcanie sobie uwagi.
ewelinan
Ja dopiero co zaczęłam dzielić dwie role - żony i matki. Jak na razie nie mam problemów i mam nadzieję, że tak to już zostanie.
kasia13_archiwum
@ewelinan... nikt nie mowi, ze jest gorzej (choc moze byc), ale jest NA PEWNO inaczej... Ale z tego, co mowisz, wynika, ze ty z rola zony i matki radzisz sobie znakomicie. Gratulacje!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.