Menu

Nasonex na trzeci migdal

Czy stosowalyscie u swoich dzieci Nasonex? Moja corka dostawala go przez 2 miesiace i wszystko bylo super,zadnej infekcji,ale po jego odstawieniu wszystko wrocilo.Dziecko znow chrzaka,pokasluje w nocy a rano po przebudzeniu narzeka na bol gardla,ktory mija po kilku minutach.Czy to oznacza ze Nasonex nie zadzialal i nie zmniejszyl migdalka?Czy Wasze dzieci tez mialy nawrot objawow po odstawieniu tego leku?

joasia19803
 1465  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Zdrowie migdal

Odpowiedzi

tlolek
u mojego Syna ten lek zmniejszył migdałka, częste infekcje powróciły niedługo po odstawieniu leku.
Tyle że u K. migdał powiększył się przez częste infekcje, które były bagatelizowane przez lekarza (no bo to tylko katar a kataru się nie leczy...)
joasia19803
i jak wygladalo dalsze leczenie?ja jestem zalamana,drugi dzien przedszkola a Corka chyba znow bedzie chora w domu na co nie moze sobie pozwolic bo to 2gi rok i powinna chodzic zamiast jak w poprzednim siedziec w domu chora:(
mateuszowa
Mój syn (5 lat), dostawał przez 2 m-ce Lymphomyosot.
Poprawa nastąpiła po około 2 tygodniach i tak jest do dziś (minęło 1,5 m-ca od ostatniej tabletki).
Także, jestem zadowolona z tego leku.
joasia19803
Zaczynam sie bac,ze u nas bedzie migdal do wyciecia a bardzo n ie chcę tego robic
mateuszowa
Skoro masz lek dla dziecka, to podejrzewam że byłaś u laryngologa.A lekarz Ci chyba powiedział,czy migdal nadaje się do usunięcia czy nie?
joasia19803
powiedzial,ze jak minie po leku to nie wycinamy a jak nie minie to tak.Jak brala lek to bylo ok a teraz wrocilo po odstawieniu tydz.temu.Dzis zolty katar doszedl i nie wiem czy prowadzic do przedszkola czy juz w domu zostawic?
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.