Menu

nastawianie kręgosłupa

Nastawiała któraś z Was kręgosłup w ciąży? Mam znakomitego rehabilitanta, pamiętam jak mówił, że można w ciąży nastawiać kręgosłup, ale ja się boję. Z tym, że po wypadku nie mogę dojść do siebie to już 3 tydzień, a mi się nie zalewa ( kto miał usunięty wie o czym piszę ) boli jak nie wiem ( mam usunięty w 7 miejscach) w szyi mi shrupie i w głowie się kręci. Z jedej strony boję się o ciążę ( on nastawia nie tak , że wpycha tylko przegina całym ciałem, tak, że kręgi wpadają), pali mnie ten kręgosłup, dwa dni temu zaczął kłuć tak, że nie mogłam na nogach ustać. On z takich rzeczy wyciąga ludzi, ale boję się o ciążę, a poza tym boję się nastawiani szyjnego bo strasznie mi tam chrupie. Najchętniej najpierw zrobiłabym sobie rezonans, ale to dopiero po ciąży, tylko czy ja zniosę ból teraz, czy to przejdzie? Zazwyczaj zalewało się usunięcie po około 3 dniach. Nie wiem od wypadku boli mnie pod żebrami ciągle. Przecież nie mogę się prześwietlić.

Tuptolek
 1991  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

kręgosłup

Odpowiedzi

mloda22
Ja osobiście wolałabym przecierpieć ( wiedzac , że dziecku to nie zagraża ) niż ryzykować
niki30041988
Ja bym to skonsultowała z lekarzem, bo jeśli ty cierpisz i stale czujesz ból i dyskomfort w ciąży to dziecko w twoim łonie też odczuwa twoje emocje z tym związane.
Ada3610
Moja siostra ciągle jeździ na nastawienia, i z tego co pamiętam w ciąży też była.
Jak Ci nie nastawi to będziesz krzywa.
Ja na Twoim miejscu bym pojechała.
Tuptolek
Nie boję się o to czy będę krzywa, tylko czy nie przyjdzie taki dzień, że nie wstanę na nogi, w piątek straciłam czucie na 5 minut i z bólu też nie mogłam oddechu złapać. :(
Tuptolek
Mężow mnie doniósł do kanapy.
Tuptolek
mikama tylko ja też się boję trochę o siebie, ma pietra tak zwyczajnie przed nastawianiem, ostatnio powiedział mi, żebym uważała bo kolejny raz może już nie mieć jak mi pomóc, a teraz tak strasznie chrupie przy zwykłym przekręcaniu głową. Mam w 3 miejscach na dole, w jednym po śrdku i w 3 u góry, a teraz odczuwam jeszcze jeden ten na samiutkiej górze.
Tuptolek
i nie wiem czemu wpadam w panikę na myśl o nastawianiu szyjnego. U niego to wygląda tak, że kręci głową i strasznie wtedy chrupie, ale nie boli ) ale tak źle jeszcze ze mną nie było. Boję się czy mi się coś nie zerwie, no nie wiem. Teraz ponoć podpisuje się u wszystkich własną odpowiedzialność.
elinka
moze najlepiej byoby to najpierw skonsultowac z lekarzem specjalista... a potem do rehabilitanta z zaleceniami. sama nie wiem, ale chyba nie zostawilabym tego na pastwe losu, to dopiero poczatek ciazy, a co dopiero pozniej, gdy bedzie juz co dzwigac, dopiero bedziesz odczuwac... zdrowka sloneczko i gratualcje trzeciej pociechy :)
Kasia1978
skonsultuj to może z lekarzem...brzuszek ci bedzie rósł,ciężar przybywał-silnijeszy kręgosłup bedzi ci potrzebny.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.