Menu

Nastoletnia mama i dziecko ? (2)

Witam ponownie. Piszę do Was by znowu podzielić się nowinkami. Niedługo zaczną prowadzić bloga, więc tam będę regularnie pisać :) Moja dzidzia to stu procentowa laleczka. :) Ale pojawia się problem.. moja ciąża jest zagrożona, aktualnie pakuję się i jadę do szpitala. Nie wiem ile tam będę i nie wiem co dalej. Z rodzicami jest jak jest. Skorzystałam z waszych rad ale z przykrością stwierdzam, że rozmowa nie pomaga. Wcale się nie odzywają, mama tylko jedzie podpisać zgodę na mój pobyt w szpitalu. Nie mam już na to siły. Lekarz mówi, że mała źle się rozwija, że jeszcze sporo czasu i może coś się poprawi ale mam złe przeczucia. Nie wiem ile będę musiała tu leżeć..wszystko się wali !

malamama17
 835  4

Odpowiedzi

piasekpustyni
Stres i sytuacja w domu nie wpływają dobrze ani na Ciebie ani na Malutką, więc zamieszkaj u chłopaka jeśli jest taka możliwość, bo potrzebujesz spokoju i ciszy, a nie awantur ze strony rodziców i siostry. Powodzenia i szybkiego powrotu ze szpitala. Pogłasiaj Malusia - Brzusia od cioci Madzi i głowa do góry! ściskam! ps. powtarzaj Maluszkowi że Ją bardzo kochasz i wszystko będzie dobrze(cukierek)(kwiatek)(awve)
korek221
Kochana spróbuj się tak nie stresować ma Maleńka też to czuje - wszystko będzie dobrze...MUSI BYĆ!(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(prezent)(prezent)(prezent)
korek221
miało być bo Maleńka*(krejzolka)(grins)
Ada3610
(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.