Menu

nasze grupy

chciałam zapytać tak całkiem ogólnie , jak podchodzicie do 'grup' . pytam , bo niektóre są 'martwe' chociaż wiele osób do nich dołącza . (smutna)
rozumiem , że czasem nasza sytuacja się zmienia i na jakieś tematy nie mamy wiele do powiedzenia lub brakuje czasu(pout) ...
...i tak pozwolę sobie zaapelować , żebyście zajrzały czasem do swoich grup ....(cukierek)(cukierek)(cukierek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)

AlinaG74
 536  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport grupa

Odpowiedzi

amalka
A ja kurczątko do żadnej nie należę i żadnej "nie mam"... Ale ja tu stosunkowo nowa więc jeszcze się nie odnajduję (kwiatek)
xkasiulax
Tych grup jest stosunkowo za dużo, ja należę do najfajniejszych(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins) ,reszta to grupy założone bo np padły dwa podobne pytania a więcej tam żadna nie weszła ..................
karolincia
kurcze zapomniałam o nich tak szczerze
Kordelia
No właśnie szkoda, że większość grup upada (pout) w tych do których należę już od dawna nic się nie dzieje.....i nawet ostatnio stwierdziłam, że nie ma sensu rozpoczynać żadnej dyskusji, bo i tak nikt nie odpowie (pout) a było kiedyś tak ciekawie (grins)(awve)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.