Menu

nasze wspomnienie dzieciństwa...:)

tak mi się przypomniało ni w pięć ni w dziesięć jak sąsiad brutalnie uświadomił 3 lub 4 letniego syna swojej kuzynki że nie ma Mikołaja, otóż powiedział mu że Mikołaj wchodził przez komin a on właśnie rozpalił w piecu i Mikołaj się spalił, możecie sobie wyobrazić co czuł ten chłopiec... trochę mnie to bawi ale uważam że to było podłe bo dziecko było malutkie i bardzo się przestraszyło... a teraz moje pytanie:
jakie było wasze największe rozczarowanie w dzieciństwie?
u mnie takim rozczarowaniem było to że zawsze chciałam mieć siostrę żeby się z nią bawić itp i bardzo mamę prosiłam o siostrzyczkę i owszem "dostałam" jak miałam 10 lat ale okazało się że nie dość że się ze mną nie bawiła bo bardzo długo była za mała, to nią bawić się też nie było wolno...(grins) a do tego musiałam być o nią bardzo zazdrosna i bardzo szybko mi się znudziła..(grins)(grins) to było dla mnie wielkie rozczarowanie(grins) macie takie wspomnienia??

Kubusiowa
 577  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport dzieciństwo

Odpowiedzi

mamaKACPERKA
ja pamietam jak moja mama byla w ciazy i miala byc dziewczynka, az tu po porodzie okazuje sie ze mam brata, byl placz i histeria i zabronilam mojej mamie przywozic go do domu i wiecie co niewiem czemu ale do dzis nieumiem sie dogadac z moim bratem a oboje jestesmy juz dorosli
daryjka87poznan
A ja pamietam moze wam to sie wyda smieszne ale napisze. W wieku 12 lat zauroczyłam sie w koledzie mojej mamy z pracy...po latach dowiedziałam sie ze nie dosc ze byl zajety to był zajety przez innego faceta. Był gejem (grins)(grins)(grins) Do dzis sie z tego smieje
jola75
jak mialam 4 lata moja ciotka chciala zabrac mnie do cyrku,ale moja mama mi nie pozwolila(nie pamietam dlaczego.)tak mi bylo strasznie przykro,ze pamietam to do dzis ,pamietam nawet ,ze mama robila wtedy kluski(awve)(awve)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.