Menu

Nasze życie kiedyś i teraz

Umiałybyście sobie teraz wyobrazić życie bez internetu? bez komórek? Ja jakoś niebardzo! Jak czegoś nie wiem, chcę coś sprawdzić wlączam komputer i po kilku minutach wiem wszysto co gdzie kiedy ile po co!! A jakby nie było internetu to musiałabym iść do biblioteki pewnie a i tak bym nie wszystko znalazła! Jak to było te kilka lat temu!! Myslicie, że wytrzymałybyście bez internetu? Ile? Tydzień... dwa... trzy? A telefon? Jak nie zabiorę go ze sobą wychodząc z domu to już się denerwuję bo może maż bedzie dzwonił i się będzie martwił że nie odbieram... To jest jakiś koszmar jak na to spojrzeć z perspektywy czasu! Jak to było kiedyś... nie pamiętam! Co myślicie o tym postępie techniki?

paula80
 643  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

telefon internet

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Bez internetu... NIE.
Bez komorki... TAK.

Nie mam swojej, od kiedy moja starsza wywalila mi z balkonu to nie chce miec... nie lubie byc na smyczy...

A jak juz baaardzo potrzebuje, to maz ma 2 i jedna pozyczam od niego...
paula80
Ja się tak często zastanawiam co robiłam jak nie było internetu - jak wypełniałam sobie czas i NIE WIEM. Nie wiem co mogłabym robić w tej chwili jakby nie było internetu. Umiecie to sobie wyobrazić?
KlaudynaK
Ja bez netu i komorki zyc nie umiem... Jak mi się pierwszego stycznia komp zawalil to mało nie płakałam, dzwoniłam do wszystkich i kto byl przytomny po sylwku to próbowalam ściągnąć do siebie żeby mi naprawili. Udało się po południu i byłam szczęśliwa!!!!!!! Nie wyobrażam sobie nie mieć teraz netu, szczególnie w takie mrozy!!!
Matina
ja tak jak nina83s, ale najbardziej denerwuje mnie komórka - szczególnie słuzbowa.
Ju25lka
Dałabym radę. Tak jakby zebrac do kupy ile dziennie spędzam czasu przed komputerem to jakby sie uzbierała godzina to byłby max. I na pewno nie wpływa to na moje życie. Czytam dużo książek, gazet... nie jest to jedyne źródło informacji dla mnie. Pozatym wydaje mi się żę przez komputery i telefony ludzie przestali umieć ze sobą rozmawiac... tak naprawdę... Szkoda. Kiedyś wiedza i wszystko były przekazywane z ust do ust po prostu i wszystkiego dowiadywałam się od rodziców czy w szkole. Teraz są google. Żałuję, że tak się dzieje... i brakuje mi tego.
Tesa
pewnie umiałabym bez tego żyć ale byłoby mi żal się teraz rozstać z telefonem albo internetem
Pixelka
A ja nie wiem czy bym umiała czy nie. Musiałabym się przekonać na własnej skórze musiałby mi to ktoś pozabierać. Bo sama chyba nie miałabym tak silnej woli żeby nie włączyć komputera czy komórki
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.