Menu

Nauczycielka skazana za ponad 50 pedofilskich gwałtów

Słupska nauczycielka skazana za ponad 50 pedofilskich gwałtów. 52-letnia polonistka ze Szkoły Podstawowej Nr 4 dostała trzy lata więzienia bez zawieszenia i 10 lat zakazu wykonywania zawodu - pisze "Głos Pomorza".

Sędzia Daniel Żegunia uznał, że emocjonalnie usidlona 13-letnia ofiara, oskarżonej o pedofilię nauczycielki, ponad 50 razy była gwałcona.

"Głos Pomorza" pisze, że skandal wybuchł pod koniec 2004 roku, gdy rodzice 13-letniej Martyny L. przeczytali pamiętnik córki. Lidia M., wzorowy pedagog z SP 4, rozwódka, matka dwojga dzieci trafiła na prawie dwa miesiące do aresztu z zarzutami uprawiania seksu z byłą już wtedy uczennicą oraz rozpijania uczniów.

Dowodami w sprawie były zeznania uczniów, dane z twardego dysku komputera Lidii M., e-maile, korespondencja na Gadu-Gadu, kilkadziesiąt listów do uczennicy pisanych ręcznie... Mocnymi dowodami w sprawie były opinie biegłych.

Proces wykazał, że Lidia M. ponad 50 razy nakłoniła dziewczynkę do uprawiania z seksu - w szkole, w czasie schadzek w mieszkaniu, podczas pobytu na kolonii. - Podstępem przełamała opór pokrzywdzonej, upijając ją piwem, stosując szantaż emocjonalny jako osoba skrzywdzona nieudanym małżeństwem, wykorzystała uczucia, jakimi ofiara ją darzyła - ogłaszał w wyroku - relacjonowanym przez "Głos Pomorza" sędzia Daniel Żegunia.

Sąd uznał, że molestowanie małoletniej i obcowanie płciowe były gwałtami, ale uniewinnił nauczycielkę z części zarzutów dotyczących rozpijania uczniów oraz zarzutu włamania się do skrzynki pocztowej Martyny i usunięcia z niej informacji, dotyczących związku z uczennicą. W więzieniu Lidia M. ma poddać się terapii.

źródło: www.gazeta.pl

Jak widać, nie tylko mężczyźni są pedofilami.
Pisałyście o kastracji pedofilów, a co zrobić, gdy gwałcicielem jest kobieta??

Anusia
 1272  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

kastracja molestowanie pedofil gwałt kobieta nauczycielka

Odpowiedzi

krasna1
A my myślimy,że nasze dzieci pod opieką nauczycieli są bezpieczne!
Uważm,że są przypadki gdzie kara śmierci jednak powinna wrócić.Pedofile nie należą do ludzi,którzy są zdolni do rehabilitacji.
Molestowanie dzieci to jest sposób w jaki zaspokajają swoje potrzeby seksualne.Tak więc nigdy z tego nie zrezygnują.
To jest okropne,że można skrzywdzić w taki sposób dziecko!
artanis
"kastrować bez dwóch zdan i to na żywca...ale najpierw miesiąc w celi 10osobowej.....napewno poczuje to co czuły gwałcone dzieci....
asafi 22.10.2008, 12:06"

A kobiety?
kasia13_archiwum
Ach du sch...
artanis
@asafi: a jak chcesz kastrować kobiety?:)
kasia13_archiwum
@artanis... nie wiesz? Tak jak to sie robi w krajach co niektorych...
kasia13_archiwum
@AgnieszkaJ masz racje... Kastracja u kobiet nie wiaze sie z obnizeniem popedu plciowego... bo z tego, co wiem, wykastrowane kobiety wypracowuja u siebie orgazm pochwowy... wiec kastracja nie jest jednoznaczna z brakiem satysfakcji seksualnej...
Juli1303
Krasna popieram.
I tu widzimy że są i kobiety pedofilki. Dla mnie zgroza. Nie mam nawet cholera typu kary dla niej. Bo zabić to za mało
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.