Menu

Nauka piosenek i wierszyków

Jak to jest z waszymi pociechami jesli chodzi o uczenie się na przykład jakiś krótkich wierszyków albo piosenek? Natalka jakoś niechętnie podłapuje takie rzeczy i nie wiem czy to po prostu za wcześnie czy ma problemy z pamięcią?

orchidea
 2215  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

pamięć piosenka nauka wierszyk

Odpowiedzi

Marlena
Moja córka szybko łapie różne piosenki ale ona chodzi do przedszkola i większości właśnie uczy się tam. Chyba raźniej z innymi dzieciakami.
Matina
UwaUważam tak jak Gosia że najlepiej - przynajmniej do mojego dziecka - trafiają te piosenki "pokazywanki". Moja córeczka tez nie chce się uczyć na pamię, raczej powtarza za mną.
kasia13_archiwum
To ciekawe, ze nawet sie nad tym nie zastanawialam. Obydwie cory maja b. dobra pamiec. Fatima nie uczy sie w ogole w domu. Tylko to, co w szkole i wszystko pamieta.
Kiedys, w przedszkolu byl taki dzien, ze Fatima wrocila po 3-tyg. przerwie. Bylo przedstawienie, a ona nie uczyla sie w ogole roli... Tego dnia przysluchiwala sie tylko dzieciom i pani byla zdziwiona, ze jak jej pozwolila to powtorzyc, to ona wszystko umiala. I wziela udzial w przedstawieniu.

Natomias Yasmina ciagle cos spiewa, gada i nawet nie wiem, gdzie sie tego nauczyla... chyba w przedszkolu... :)
kasia13_archiwum
@Marlena... chyba wlasnie tak jest, ze dzieci duzo latwiej ucza sie w przedszkolu jak sa z innymi dziecmi.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.