Menu

Nauka tańca u dziecka

Czy Twoje dziecko uczy się jakiegoś tańca? Jakiego? Jeśli tak powiedz mi w jakim wieku zaczęło?

natka86
 321  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Czas wolny i Sport nauka tańca

Odpowiedzi

Anulkaa
Moja córeczka skończyła w maju 4 latka. Ja właśnie szukam dla niej kursu tańca i obdzwaniam gdzie mogę. Niestety w większości proponują dla dzieci w jej wieku balet, ale to nie dla mojej córci, bo to chodzaca ENERGIA i potrzebuje czegoś żywego. Ja strasznie chciałam dla niej kurs z Zumba znaleść, ale jak na razie wszędzie mówią że to od 6 lub 7 lat. Szukam czegoś w kierunku break dance albo rytmy takie bardziej dyskotekowe, Alicja uwielbia, a nawet układy taneczne powtarza jak widzi teledysk.

Osobiście uważam że jak dziecko chce to można zapisać jak ma nawet 3 latka. To super zabawa i przede wszystkim współpraca z grupą, a to najlepsze dla dziecka.
Nena
Moja ma 4 lata i od roku chodzi na flamenco.
Anulkaa a taniec towarzyski? W mojej byłej szkole byl instruktor tańca który prowadził zajęcia też dla przedszkolaków- i naprawdę fajne.
Anulkaa
*Nena* to świetny pomysł z tym tańcem towarzyskim, dzięki za podpowiedź (prezent)
Nena
Nie kazdy lubi tanczyc, może ma inne pasje?może karate? Hehe córka kuzynki lat 6 od 2 lat trenuje.
mammma
moja ma zajęcia w przedszkolu od 3 roku życia. taniec towarzyski, disco, elementy baletu. raz w semestrze jest pokaz dla rodziców, niestety nie przejawia wybitnego talentu w tej dziedzinie. ale ma radochę i to wystarczy.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.