Menu

Naukowcy twierdzą, że kobiety nie dbają o piersi

Zastanawiam się czy Ci wszyscy naukowcy to mężczyźni. Skoro taki jest wynik ich badań czemu nie udowodnią tego serią zdjęć?

Osobiście nie lubię chodzić bez stanika a jak to jest z Wami?

Podaje linka do artykułu:

http://www.dziennik.pl/kobieta/moda/article214547/Jak_kobiety_niszcza_sobie_piersi.html

mumczinx
 905  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie biustonosz stanik piersi biust

Odpowiedzi

hildzia
Ja mam małe piersi i szczerze przyznam, że w domu jak np sprzątam to ubieram obcisłą koszulkę albo topik i jest ok. Jest mi zdecydowanie wygodniej. Natomiast nie wyobrażam sobie wyjscia z domu bez biustonosza - nawet do sklepu za rogiem. Przeczytałam ten artykuł i wynika z niego, że dobrze dobieram biustonosz!
Akoo
Ja poza spaniem cały czas biustonosz mam na sobie. Fakt faktem, mam problem ze znalezieniem według gustu mojego rozmiaru stanika po cenach ze średniej półki. Jedynie takie, które mi odpowiadają najczęściej zauważam w markowych sklepach z bielizną i wtedy sięgam do oszczędności. @hildzia no i okazało się, że nawet nie wiedząc przymierzam stanik tak jak zalecają naukowcy ;)
eunika
Po domu zdarza mi się chodzić bez stanika i do pewnych sukienek również. Wydaje mi się, że ci naukowcy udzielając takich informacji prasie mieli na myśli kobiety, które notorycznie, chodzą bez, bo mają ładne, chcą pokazać, nie wstydzą się i może wręcz nienawidzą staników.
paula80
Moim zdaniem czasem trzeba dać piersiom odpocząć !! Ja np w sobotę jak wstanę to tylko ubieram bluzkę i krzątam się po domu i po ogródku. Tak mi wygodnie i już. A biustonosze staram się kupować w markowych sklepach - jakoś nie mam zaufania do chińskich biustonoszy... Nawet jak wydam na biustonosz 70 zł - to potem mam pewne, że posłuży mu kilka lat.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.