Menu

nawiazujac do dzisiejszego pytania dnia...

nawiazujac do dzisiejszego pytania dnia... mam pytanie do mamusiek, ktore (podobnie jak ja) dysponuja tylko jednym pokoikiem:

czy wasze dziecie przesypiaja cale noce, czy tez zrywaja sie z placzem na kazdy glosnieszy odglos w pokoju??? u nas wieczorem to ani normalnie porozmawiac, ani ogladnac tv bez sluchawek na uszach nie mozna... a i tak syn zrywa sie po kilka razy na noc :(

elinka
 682  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem płakać sen dziecka

Odpowiedzi

elinka
oczywiscie "dzieci" i "glosniejszy" mialo byc
mycha2706
Ja mam jeden pokój i trójke dzieci! Są przyzwyczajone do hałasu,wiec nawet głosna rozmowa,płacz maluszka nic nie przeszkadza,ale juz jutro dzielimy ten pokój na dwa( jest duuuuży) i córcia juz bedzie miała dla siebie,wygłuszony i przytulny.Mam nadzieje,ze wyjdzie tak jak wymysliłam:)
mamapati
my mamy niby dwa, ale mała od urodzenia była przyzwyczajona do rozmow, tv, a nawet do głosniejszej muzyki(muzyka była w drugim pokoju a ona miała drzwi zamknięte, ale muzykę było słychać)
emiliab
Mój synek od noworodka był przyzwyczajany do tego,że czaami jest głośno. Nigdy się nie chodziło na paluszkach jak spał i nie mamy z tym problemu.
JUSTYLKA
moja córcia jak spała z nami w jednym pokoju to budziła sie popłakiwała a jak ma swój przesypaia całe noce(grins)
elinka
ja tez probowalam przyzwyczajac synka od malenkiego do usypiania przy tv itp., ale on nie najlepiej sypial (teraz w dzien jest juz lepiej) i efekt byl taki, ze ciagle sie budzil. przyzwyczajony jest za to do zasypiania i spania przy pozytywce...

a jak myslicie, czy ponowna proba przyzwyczajenia go do spania w "glosniejszych warunkach" ma szanse na powodzenie???
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.