Menu

Nawilżacz powietrza

Mamunie mam zamiar kupić ultradźwiękowy nawilżacz powietrza bo mamy strasznie suche powietrze w domu. Nieukrywam, że chodzi przede wszystkim o zdrowie Kubusia. Czy macie może takie urządzenia w domu? Jeśli tak to czy możecie mi polecić jakąś konkretną firmę, model itp. Jakie są zalety a jakie wady takiego urządzenia? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi :):):)

Mandarinios
 742  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie nawilżacz powietrza dziecko

Odpowiedzi

Mandarinios
Aha i jeszcze jedno pytanie. :) W związku z tym, że ma to być urządzenie z przeznaczeniem dla dziecka to czy powinno, a jeśli tak, to jakie powinno posiadać atesty?
WiolaP
witam,ja taki nawilżacz kupiłam na allegro za 80zł.Jestem zadowolona gdyż w domu do tej pory pod wieczór rozpalamy w cenyralnym.Czasem jest za ciepło i sucho więc włączam nawilżacz ze względu na małego i sama czuję różnicę.Według mnie warto(kciuki)
Mandarinios
Dziękuję za odpowiedź :)
Anushka
Ja tez mam nawilzacz ultradzwiekowy i jestem bardzo zadowolona. Corcia spi przy nim bardzo dobrze i my rowniez. Do tego przewaga takich nawilzaczy jest to, ze para, jaka daja, przypomina delikatna mgielke, a do tego nie jest ciepla, wiec nie masz w jego poblizu kaluzy i nie "hodujesz" grzyba. Naprawde polecam!!! :)
aga24
(kwiatek)(kwiatek) A ja mam nawilżacz firmy chicco jestem z niego bardzo zadowolona tylko nie wiem czy taki można kupić w Polsce bo ja kupiłam go w Hiszpanii(prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.