Menu

Nawilżacz Powietrza (Pomocy)

Chciałam się doradzić co do nawilżacza powietrza . Chciałam kupić małej do pokoju . I nie wiem co wybrać miałam taką lampkę 2760007140 ale nie zdawała rezultatu. I znalazłam jeszcze coś takiego na allegro 2735975005 albo 2748547154i nie wiem lepiej spełnia swoja funkcję . Pomóżcie jeśli możecie .

lola86
 482  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat dziecko

Odpowiedzi

kinia87
2741991467 ja mam taki i jestem bardzo zadowolona.
MamaMaya
a na pewno jest ci potrzebny? własnie jest takie halo na nawilżanie powietrza w mieszkaniu a powietrze moze miec odpowiednią wilgotnośc i nawet sie o tym nie wie - wilgotność powinna być między 40 a 60% (mozna to sprawdzic za pomoca higrometru - wiele termometrów pokojowych ma taki mały wbudowany).
"Poniżej dolnej granicy powietrze w mieszkaniu jest za suche – oddychanie nim prowadzi do wysuszenia śluzówek (np. w nosie lub w gardle). A wysuszona śluzówka nie może pełnić swojej funkcji ochronnej. Przez to łatwo może dojść do infekcji (katar, zapalenie gardła). Z kolei przy wilgotności powyżej 60 procent rozwijają się roztocza, których białko jest jednym z najsilniejszych alergenów."
Ja tez kiedys kupiłam nawilżacz a po przeprowadzce juz wcale nie uzywam - postawiłam za to osuszacz powietrza który powoli napelnia się wodą...
lola86
@ MamaMay jest mi potrzebne bo nie mam migdałków . I jak zapale w piecu to wstaje z niesamowitym bólem gardła i krtani . Na które nic nie chce pomóż . A nie może prze zemnie cała rodzina cierpieć i marznąć , Wiec lekarz doradził mi wieszać ręczniki na kaloryfery , ale one szybko schną , i robi się tak samo
goskapolak
przeczytaj to,może pomóc w wyborze:
http://www.mamopedia.pl/12-23-mies/zdrowie/nawilzacz-powietrza
kinia87
lola86 skoro nie masz migdałków to lepiej zainwestuj w taki lepszy nawilżacz.Taki ładny jak żabka może nie spełniać swojej roli tym bardziej,że jest tani. Taki z jonizatorem jest bardzo dobry. Te na kaloryfer też są dobre,ale nie nawilżą ci powietrza tak samo jak sam nawilżacz.
Grosik007
ja mam taki elektryczny!! A teraz kupuję ceramiczne! Najlepsze i najzdrowsze!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.