Menu

Nawilżacz powietrza... tak czy nie?

Zastanawiam się nad kupnem nawilżacza powietrza, ale chciałabym wiedzieć czy któraś z was używała? Czy to urządzenie jest głośnie, czy może być w pokoju dziecięcym, jak często się go włącza itd. Nawet nie bardzo wiem o co jeszcze zapytać, więc jak komuś coś przyjdzie do głowy to piszcie! Z góry wielkie dzięki.

Aagataa
 1139  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dom i Ogród nawilżacz powietrza powietrze pokój dziecięcy

Odpowiedzi

ewela
U nas nie ma w domu nawilacza, ale ponieważ ja jestem alergikiem to wieszam zawsze na noc na kaloryferach mokre ręczniki (bez względu na o czy kaloryfer grzeje czy nie) - i oddycha mi sie swobodniej - więc myślę, że klimatyzator może być bardzo przydatny, Co do hałasu - to nie są one glośne - widziałam u znajomych i tak sobie to lekko mruczało. najlepiej porozmawiaj jeszcze ze sprzedawcą zanim się zdecydujesz na zakup.
norbik
Słyszałam różne opinie o nawilżaczach ale jedna napewno jest prawdziwa-to skupisko kurzu!Ja kupujęwodę morską marimer do nawilżania noska.Zimą wieszam pranie na grzejnikach i oczywiście często wietrzę mieszkanie.
kachna30
My mamy nawilżacz, bo synek jest alergikiem i o ile się czyści nawilżacz itd to nie ma problemu - najgorzej to go zapuścić wtedy rzeczywiście jest tak jak mówi poprzedniczka. Lekko buczy, ale nie zwraca się na to po chwili uwagi. natomisat dzisiaj z perspektywy czasu uważam, że nie był to niezbędny zakup
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.