Menu

Nazwałabyś siebie perfekcyjną panią domu?

Wiadomo, że nie ma człowieka bez wad, ale my, kobiety, jesteśmy znane z tego, że wysoko stawiamy sobie poprzeczkę. Jesteśmy dla siebie zawsze największymi krytykami. Karen Kain, słynna kanadyjska prima balerina wyznała w swojej biografii, że na ponad 10 tys. występów tylko z 12 była naprawdę zadowolona. Jak to jest - jesteśmy dla siebie zbyt surowe, a może po prostu skromne? Drogie Netmamy- jak sądzicie, lepiej być samoograniczającym się ideałem, czy pogodzoną ze swoimi wadami i niedoskonałościami osobą?

Ania
 819  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport perfekcyjna pani domu

Odpowiedzi

niki30041988
Nie jestem perfekcyjną panią domu, ale uwielbiam mieć porządek w domu:) i staram się by było czysto na ile teraz mój stan pozwala.
karolcia514
Nie jestem perfekcyjną panią domu, ale lubię mieć czysto w domku :)
natuuusia19
napewno nie jestem perfekcyja pania domu:) ale staram sie byc jak najlepsza:)
amalka
Nim przyszedł na świat Krzysiaczek, byłam wręcz OBSESYJNIE perfekcyjną panią domu. Podłogi zmywałam 3 razy dziennie, kurze ścierałam rano i wieczorem, co dnia myłam fronty szafek, co dwa dni "górę" mebli, w zlewie nie miała prawa leżeć nawet łyżeczka, wszystko było wypolerowane i sterylne... Gdy pojawił się synek- dostawałam załamania za każdym razem gdy coś mu spadło, gdy się poplamił, gdy coś zachlapał... Sprzątałam pucując wszystko do 3:00 w nocy (!!!) Jak sobie przypomnę jaka byłam durna... Teraz odpuściłam nieco- podłogi zmywam dwa razy, kurze ścieram co 2- 3 dni, naczynia myjr za mnie zmywarka (nadal "coś" w zlewie mnie irytuje), fronty pucuję raz na tydzień... Mam fioła na puncie toalety i tę myję kilka razy dziennie (co rano płyn do dezynfekcji, w ciągu dnia- płyn z alkoholem w spryskiwaczu) Wyniosłam z domu zasadę, że "dom jest wizytówką kobiety". Nie cierpię przepraszać za bałagan i robię to rzadko, choć koleżanki twierdzą, iż mam bałagan urojony :))) Jedynymi miejscami nad jakimi nie panuję są (przepełnione) szafki z ciuchami...
sheryl
Nie, nie jestem perfekcyjną panią domu i nie mam ambicji w tym kierunku :D
olenka78
@amalka...czytajac Twoja wypowiedz to tak jakbym czytala o sobie....
daryjka87poznan
Ja tez raczej nie jestem perfekcyjna panią domu.
margolcia85
do perfekcji jeszcze mi wiele brakuje, ale na dobra sprawę jeśli mowa programie "Perfekcyjna Pani Domu" (bez względu na wersję tzn. polska czy oryginalna) to pewnie znalazłoby się u mnie wiele wad, ale i tak nie musiałabym zbyt wiele poprawiać ;) chyba jestem uporządkowana i nie mam się czego wstydzić :) Generalnie jest u mnie porządek :)
Majaaaaaa0000
Nie jestem perfekcyjna Pania domu,ale staram sie sprzątać jak najdokładniej umiem! uwielbiam porządek w domu .
maja1482
nigdy w życiu, do perfekcji duuużo mi brakuje, ale staram się jak mogę:PPP
MamaMateuszka
nie jestem i nawet się zbytnio nie staram. Nie mam hopla na punkcie porządku, staram się sprzątać na bierząco żeby nie nazbierało się potem za wiele. Nie latam i nie zamierzam bieać stale ze ścierką w ręce i dobrze mi z tym;-)
emiliab
Jestem bardzo daleka od ideału pani domu, zadowala mnie to, że jestem lepsza w prowadzeniu domu od mojej mamy.
Kasia1978
oj i ja nie jestem perfrkcyjna panią domu.....nie mogę się jakos zmusić do większego sprzątania....
siorbaczek
lubię sprzątać, odpręża mnie to ale do sprzątania trzeba mieć wenę
czy jestem perfekcyjną panią domu umm może tak w 70%
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.