Menu

nerwy w 7 miesiącu ciąży

hej kobietki. jestem przed ślubem cywilnym i mam problem z przyszłym mężem otóż moi rodzice robią nam przyjęcie po ślubie a on ma pretensje co do gości nie zgadza się z moimi rodzicami i ciągle wyżywa się na mnie a ja siedzę denerwuję się i płaczę od wczoraj . boję się że nerwami zaszkodzę dziecku co mam robić ... pomocy!!!

beata28031990
 883  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża nerwy w 7 msc ciąży

Odpowiedzi

renata29
powiedz,że w takim razie odwołujesz ślub bo nie będziesz się denerwować,jesteś w ciąży i potrzebujesz spokoju
karolincia
Porozmawiaj z nim spokojnie moze on nie zdaje sobie sprawy ze tak to odczuwasz faceci tacy juz są ranią a nie zdają sobie często z tego sprawy a przed ślubem wiadomo jest duzo nerwów, wiem bo ja też to przechodziłam i też byłam w ciąży, pamiętam że się wtedy bardzo dużo kłócilismy ale dogadaliśmy się w końcu
Panterka
podpisuję się pod słowami @melissy i @ateny (kwiatek)...
justii34
To stres wywołany ślubem i moim zdaniem chce pokazać ,że On ma wybór i jest najważniejszy jako mąż i ojciec-przyszły''-to nie jest jednak zaletą lecz wadą.Powinien Ciebie rozpieszczać i nie narażać na stres..może nie jest jeszcze dojrzały ?
A może jednak do kogoś z rodziny żywi urazę i nie chce na waszym ślubie.
JA też bymm się wstrzymała ze 2 latka jeszcze.
Nie denerwuj się ,nie płacz.Dzidzia czuje to co Ty i jest jej smutno i zle(pout)(pout)(pout)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
paula1901
dosłownie taką samą sytuację przeżywałam tydzień temu przed swoim cywilnym(pout) mój mariusz miał pretensje o gości, o przyjęcie i w ogóle o wszystko. trochę się pokłóciliśmy. nie próbowałam go przekonywać ani z nim rozmawiać. po prostu przestałam się do niego odzywać, stwierdziłam tylko, że wszystko odwołam skoro takie jest jego życzenie..(pout) na szczęście on sam wszystko przemyślał i przyszedł do mnie z przeprosinami(kciuki) dlatego myślę, że najlepiej jest się uspokoić i przeczekać burzę. nie warto jest tracić nerwów(awve)
JustiSam
Faceci to bezmozgowce. Ja tez bym sie zastanowila nad tym slubem. A najpierw zrobilabym tak jak paula1901(kciuki) Miejmy nadzieje ze tylko mu wali na dekiel z powodu stresu i zmian zyciowych(kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.