Menu

Niania

Po wakacjach wracam do pracy,ale jest pewne "ale".Zdecydowalismy z mezem,ze poszukamy niani dla Ani.Jednak nie mamy doswiadczenia w poszukiwaniu niani.Moze Wy drogie netmomsy mi pomozecie?Preferujecie mlode nianie,czy te bardzo doswiadczone?

Gola3000
 570  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Opieka nad dzieckiem opieka dziecko niania

Odpowiedzi

Marlena
Powiem szczerze, że również wolałabym młodą dziewczynę nawet bez zbytniego przygotowania, ale taką do której mam zaufanie. Przecież wiele z nas zostając Mamami doświadczenie też ma żadne a dajemy doskonale radę. Młoda dziewczyna będzie na pewno bardziej czujna, ma lepszy refleks w razie gdyby coś się stało a sama instynktownie wyczuje wiele rzeczy. A doświadczona leciwa niania pojedzie schematami...
Gola3000
Wracam do pracy na chwile poniewaz znow jestem w ciazy:)oczywiscie niania bedzie mi nadal potrzebna bo przy coreczce i dwójce blizniat nie dam rady sama,dlatego chyba bede miala na uwadze mlodsze kandydatki.Wydaje mi sie,ze z taka dziweczyna szybciej sie dogadam niz z jakas starsza pania-ktora wszystko wie lepiej:)
paula80
Moja siostra miała najpierw młodą opiekunkę. Dziewczyna studiowała zaocznie i potem pojawiły się schody... była coraz mnie j dyspozycyjna, wieczorami nie mogła bo interesowały ją imprezki, potem coraz częściej dzwoniła że nie przyjdzie a siostra wtedy była w kropce. W końcu podziękowała jej za współpracę i wzięła panią w wieku tak na moje oko 50 lat i jest bardzo zadowolona. Wszystko zależy od człowieka w zasadzie.
mamaoscara
Mam dokładnie ten sam dylemat... ale chyba faktycznie postawię na młodą opiekunkę.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.