Menu

(niby) Męskie zajęcia

Zastanawiam się, jak sobie radzicie z typowo "męskimi" zajęciami? Czy potraficie same posługiwać się wiertarką? Naprawić coś? Skręcić? Czy jeśli coś się zepsuje, wiecie jakie części trzeba kupić? Np - uszczelkę do kranu? A w samochodzie? Czy jesteście w stanie określić dlaczego Wam nie pali?

Czy w dzisiejszym świecie kobiety na prawdę są takie samodzielne, czy potrzebują jednak tych silnych, męskich ramion do pomocy?:)

artanis
 695  14

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Jezeli cos potrzebuje zrobic najczesciej nie czekam az maz wroci z pracy. Sama to robie. No, chyba ze potrzeba pomocy drugiej osoby...
ojciec
Wow... jakie samodzielne niewiasty... Jak nic facetom grozi wyginięcie a wizja z SEKSMISJI stanie się rzeczywistością... Ale skoro faceci coraz lepiej radzą sobie w kuchni i z żelazkiem to może jednak nie będzie tak źle:):)
ojciec
asafi co Ty powiesz... to znaczy, że jeszcze jakieś czynności są zarezerwowane dla mężczyzn? i określenie "przydają się" bardzo mi się nie podoba...:):):)
mumczinx
Zdarzało mi się naprawić spłuczkę, wykręcić kolanko w zlewie. Jeśli chodzi o wiertarkę to właściwie dla samej siebie chciałabym się nauczyć no ale wszystko pewnie też zależy od ścian. Moje były tak twarde, że potrzebna była wiertarka z udarem więc bałam się spróbować.
KlaudynaK
Ja do tej pory robiłam wszystko sama. Jak sobie nie radziłam np z przestawieniem szafy to dzwoniłam do koleżanki żeby przyszedł jej mąż. Teraz grzecznie czekam aż mój partner coś zrobi. Nie wiem ile będę miała cierpliwości czekać. Przykręcenie wieszaka to nie sztuka ale przywiezienie wiertarki... Graniczy z cudem chyba... ;) Mężczyzna moim zdaniem musi czuć się potrzebny ale nie ma to tamto w nieskończoność czekać się nie da. No i oczywiście zgodzę sie z asafi "faceci się jeszcze przydają do innych przyjemności"...
artanis
@Modliszka, ale Ty umiesz jak widać:)
mongro10
Potrafię robić wino(moje potrzebuje specjalnej butli),koszę trawy,wymieniam butle,przestawiam meble,jak trzeba to wrzucę węgiel do piwnicy i tnę drzewo na pilarce stołowej.Przekopie ogródek i przycinam drzewka.Próbowałam szlifowania i malowania,ale mi to nie wychodzi więc się za to nie biorę.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.