Menu

Nie chce ...

Moja córka 6 miesieczna od momentu poznania smaku soków nie chce mi pic juz zadnej herbatki. Dlaczego? Czy mam herbatki juz odrzucic i podawac zamiast tego soczki i rumiankiem lub koprem włoskim bo są takie specjalne? Czy nadal mam probowac jej podawac ta herbatke. Dodam ze wypluwa i za chiny nie chce a gdy podam jej soczek to od razu wypija.

myszol87
 690  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta dziecko

Odpowiedzi

daryjka87poznan
Moja robi identycznie. Jedynie herbatke wypije jak bardzo jest spragniona ale to tak ma od swięta!!! (pout)(pout)(pout)(pout)
bako
moja to wcale nie pije herbatek ani soków poprostu wypluwa smoczek i wrzeszczy
Tosia
smak sokow jest bardziej intensywny i atrakcyjny... to tak jak z nami czlowiek woli czesto zjesc chipsa niz kalafiora :D:D:D...
Agula80
Tylko ostrożnie, trzeba pamiętać że soki zawierają cukier i moga spowodować próchnicę dziecka, proponuję rówiez rozcieńczać je bo soki zapychają żołądek :)(pokoj)(aniol) najleiej to nauczyć dziecko pić wodę mineralną niegazowaną tę dla dzcieci niskozmineralizowaną :) mojej obojętnie co pije uff :)
ja80
najlepsza do picia jest woda. Agula ma racje soki sa bardzo slodkie, powoduja prochnice i zapychaja male brzuszki.
Moze razcienczaj je troszke. Na poczatku niech to bedzie wiecej soku a mniej wody ale z czasem zmieniaj proporcje i dodawaj wiecej wody.
Ja swoim dziewczynom staram sie ja najzdadziej podawac soki.
koza54
Najlepiej tak jak piszę @sylwia197726, tylko lepiej żeby były to marchewki z własnej uprawy albo chociaż od kogoś znajomego kto ma uprawe... (kciuki) Moja jak poczuła smak soczków to też nie chętnie pije herbatki, no chyba, że owocową (grins) a jeśli chodzi o soczki przeznaczone specjalnie dla maluchów to one są bez cukru :)
myszol87
Ale te soczki są bez cukru. Z wodą tez probowałam i rowniez nie chce. (pout)(pout)(pout)(pout) Jedynie co smacznie pije to soczki i mleczko.
iwona1985
mam to samo a moja córeczka ma już rok
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.