Menu

nie chce butelki!!!!

Witam wszystkie mamy
okazało się że mam ogromny problem, niedługo wracam do pracy i próbowałam dać małemu butelkę a tu okazało się że ani mowy nie ma żeby się napił mleka z butli. był krzyk, płacz wypluwanie i odpuściłam. ale jestem przerażona bo wcześniej synek pił i herbatkę i mleko też jak miał miesiąc, 6 grudnia kończy 4 miesiące i pomyślałam że już wieczorem po kąpaniu może dostać butelkę ( wtedy pośpi trochę dłużej , bo budzi się co 3 godziny-masakra) a tu klops. dziś próbowałam dać mu trochę mleka z butli po spacerze ale to samo w płaczu zjadł 10ml, a potem wszystko przy odbiciu wypluł. jak sobie poradziłyście w podobnej sytuacji? proszę o podpowiedzi dodam że starszy synek jadł bez problemu w tym czasie mleko z butelki. z góry dziękuję za rady i pozdrawiam (awve)

edyta2010
 513  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie butelka smoczki mleko

Odpowiedzi

tlolek
jeśli wcześniej pil z butelki a teraz mu się coś "odwidziało" to może go gardełko boli albo jakieś pleśniawki. nie wiem mój na widok butli to zawsze się śmieje
edyta2010
dziękuję za podpowiedzi będziemy próbować z innym mlekiem teraz mamy HIPP 1 takie w naszym szpitalu dawali dzieciom i do tej pory było ok. jestem załamana ciągle pod górkę !:)
ADAMSKA98
moje dzieci też nie piły z butelek od razu poszła wruch łyżeczka
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.