Menu

nie chce jeść:(

czy Wasze dzieci też miały taki hmm..etap,moment,że nie chciały nic prawie jeść??Wiktorek od kilku dni nic mi prawie nie je za wyjątkiem banana,mleka(choć też mało go pije) i wafli ryżowych i czasem zje biszkopta,a tak to wszystkim pluje-nawet kaszką choć zawsze jadł chętnie..wcześniej jak wychodziły mu 4 ząbki naraz to miał większy apetyt,a teraz(placze) nie mam pojęcia czym go karmić,żeby jadł i czy jak nie zje obiadu to przeczekać do podwieczorka czy jak..

madusia
 706  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta brak apetytu dziecko

Odpowiedzi

Martuska
moja też nie chce nic jeść, o matko co ja sie namęcze żeby cokolwiek zjadła, z butelki mleka już od 2 miesicy nie pije, tylko kaszke, albo z herbatnikiem, ale ostatnio i tego już niechce, też nie wiem co mam jej dawać, tylko pije i chrupki je, załamka i ma 0,5 kg niedowagi
Agnieshka76
U Mnie dokładnie to samo, nic nie je w dzień za to w nocy 3x mleko po 210 ml. Chciałam go oduczyć od jedzenia w nocy ale nie mam sumienia jak wiem że je właściwie tylko w nocy. Mam nadzieje że to niedługo przejdzie.
madusia
ja Wiktorka nie zmuszam do jedzenia,nawet bym nie umiala:)bo mi ucieka jak widzi cos czego nie chce,przegryza sobie za to wafle,przynajmniej to je,poczekam i zobacze ile to potrwa,niedowagi raczej Wiktorek nie ma-wazy 10kg:)
mammma
my cały czas jesteśmy na fali zmian. jak na karuzeli. raz kasia je lepiej, raz gorzej. takie fazy naprzemienne. głowa do góry, przejdzie Mu. może pora na zmiany w jadłospisie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.