Menu

Nie chce jeździć w wózku

Moja 4 miesięczna córcia nie chce za żadne skarby jeździć w wózku!! Po kilku minutach jazdy jest wrzask i uspokaja się dopiero jak ją wezmę na ręce. Nie wiem co zrobić - przecież nie mogę jej przez całe spacery nosić na rękach!

dudka
 2067  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem spacer wózek jeżdżenie

Odpowiedzi

zadymka
Nie martw się to przejdzie. Moja Lenka też miała taki okres, że za chiny ludowe nie dała się wpakować do wózka - trwało z miesiąc i przesżło. Mimo to na każdy spacer brałam wózek i co jakiś czas ją tam wkładałam :) (pozatym polecam chustę - będzie ci lżej i wygodniej nieść małą i jednocześnie pchać wózek!
czarna
Eryk też przez pewien czas urządzał cyrki w wózku - jeszcze głębokim - przesadziłam go do spacerówki, oparcie ułożyłam na półleżąco i problem zniknął! On był po prostu ciekawy świata i miał dość patrzenia w niebo!
maxima
czarna na bardzo dobry pomysł - tez mi się wydaje że będzie lepiej i ciekawiej :) Jat to nie pomoże będziemy kombinowac dalej!
moop79
U mnie niestety to nie zadziałało :( Spacer kończy sie chustą.
MamaMarysi
Ha! moja to i w wózku i w huście nie chciała! ale nie dała za wygraną...obwiesiłam cały wózek zabawkami i zadziałało!no i oczywiście pozycja półleżąca :D
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.